Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehetséges az! Hogy gömbvillám...

Lehetséges az! Hogy gömbvillámot láttam?

Figyelt kérdés
Még 2006-ban láttam. A felhôk között láttam egy hatalmas villám után 2 kis fehér belsejû naramcsosan ragyogó gömb volt. Amint az üllôt elérték úgy eltûntek, mint a gyertya fénye. Nem csak én láttam hanem más is és amikor hazaértem tudatosult bennem, hogy biztosan gömbvillám volt. Mái napig emlékszem rá.
2014. jún. 28. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2014. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2014. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Lehetséges. Miért ne lenne az?

A gömbvillám egy létező dolog, csak ritka jelenség, és a keletkezésének PONTOS mikéntje egy kissé kérdéses.

2014. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
95%
Az én egyik ismerősim is látott egyet.A testvérével este beszélgettek a szobában és egy focilabda méretű kéken ragyogó valami ment el az ablak alatt.
2014. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
*ezt onnan tudják ,mert egy kamera is felvette és egy professzornak elküldték a felvételt ő mondta meg ,h mi is ez.
2014. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is olvastam róla sokszor az eset után és ritka dolog, de létezik. Minden olyan tárgyból képes manifesztálódni, vagy energiából (esetemben villám), ami elég energiával rendelkezik egy, vagy több egység létrehozásához. Köszi mindenkinek a megerősítést. Azt hittem tényleg csak a képzeletem játszik velem.
2014. júl. 10. 17:08
 7/8 anonim válasza:
Ezek alapján lehetséges,sőt biztos!
2015. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetséges, hogy az volt. Ritka, de előfordul.
2016. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!