A katódsugárcsöes tv-nek és monitornak van az egészségre nézve káros hatása?
"Ma kevés Tesla vagy hasonló mászkál a világban."
Tesláról (aki egyébként korának zseniális tudósa/feltalálója volt) - különcsége, bevándorló mivolta, és a találmányi hivatalba beadott érdekes szabadalmai (amik nem feltétlenül a találmányának működőképességét szavatolják, hanem az ötletének jogi védelmét segítik elő) - még életében sok legenda kreálódott.
Ezekre a cirkuszra, kenyérre (Mónikára, Győzikére, ValóVilágra,...) éhező tömegek eléggé fogékonyak, el lehet nekik adni némi misztikus szabadenergiás misztériumvilágba helyezve.
A beetetés után el lehet nekik adni az áramfogyasztás-csökkentő, konnektorba bedugható csodaketyerét; a gravomágneses falszárítót; a csodálatos mosógolyót; a szívcsakrára ható mágnes-/polarizált fényterápiát és sok más blődséget.
Egy másik aspektusból vizsgálva, a világ sokkal komplexebbé vált. Régen elég volt két bicikliszerelőnek leülnie - és megalkották az első irányítható, motorral hajtott, levegőnél nehezebb eszköz. Most már azért kicsit több kell a "csodához".
"A nemzetközi szakmai folyóiratokban nem hoznak le olyan eredményeket amelyeket x-k és y-onok professzori nevüket adva nem támasztanak alá."
Nem kell feltétlenül professzori fokozatúnak lenni - elég ha kutató egy egyetemen. Illetve tisztességes metodikával kell dolgozni.
"Csak ott a probléma hogy kutató intézet és a kutatók is sokan vannak és feléjük is elvárásokkal fordul az üzleti élet."
A kutatás-fejlesztés egy erőforrásigényes művelet.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!