Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Igaz, hogy a Nap minimálisan,...

Igaz, hogy a Nap minimálisan, de egyre közelebb van a Földhöz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 11:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

:DD Najó!! Nem tudom hány éves vagy, remélem csak általános iskolás, mert szomorú lenne ha idősebb lennél és ennyire ragaszkodsz a baromságokhoz. Amugymeg szerintem azt sem tudod, mi az a tömeg, ugyhogy nem tartom túl bölcs dolognak hogy ezt felhasználva próbálsz egy igencsak complex dolgot saját magadtól megmagyarázni, méghozzá egy közhihedelemmel ellentétben, téves állítást felhasználva. Persze, hogy nevetséges amit írsz.

Egyszer az egyik vizsgámon azt mondta az egyik fizika professzor az előttem vizsgázónak, hogy sokkal rosszabb az, ha valaki valamiről innen-onnan, nagyjából tud valamit, mintha nem tudna egyáltalán róla. Ezt azután mondta miután egy dologról elkezdett ökörségeket mondani, mert azt nem tanulta meg.

Na, ez a helyzet veled is. Az általános relativitáselmlet nem tudásán természetesen nem csodálkozom, mert miért is tudná azt akárki, aki nem fizikusnak vagy mérnöknek tanul. De elolvastam most a hosszabb kommentedet is, és ott is furán néztem néha.


Ezt csak azért írtam le, mert olyan sokan "tudják" itt a fizikát, hogy mindig visszatérek megnézni ahogy kioktatják a többieket.


A válaszaidon hétfőn majd jót fogunk derülni az idevágó szemináriumon, hogy ezt teljesen komolyan gondoltad. Az oktató is mindig mondja, hogy megint beszélt egy őrülttel az interneten, aki ezt meg ezt írta erről meg arról. Hát most nekem is lesz sztorim :)

2013. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Remek! Akkor már megérte kommentelnem ;)
2013. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!