Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért nem áll meg az evolúció?

Miért nem áll meg az evolúció?

Figyelt kérdés

Én úgy tanultam, h minden élőlénynek elsődleges célja a saját maga és faj fenntartása.

Na most ott vannak a baktériumok, elvannak mindenhol, akkor minek fejlődtek tovább hiszen a kutya nem szól hozzájuk.

Ezzel szemben itt az ember, aztán csak a bolygót teszi tönkre.

Tehát fölösleges volt az egész folyamat, azzal h bonyolultabb lett a felépítés csak az igények nőttek.

Meg egyáltalán, h alakult ki az élet, miért akart egyáltalán szaporodni?



2012. szept. 15. 21:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Értem.

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!

2012. szept. 16. 15:12
 12/14 gyuszi860123 válasza:
0%
mar ott el bukik az egesz evulucio hogy energia,anyag magatol nem jon letre,de letrejott.amugy meg a kedves evulucios tagok is kezdenek valami OKOT talalni vagyis OKOZATOT keresni az elet kialakulasara.vannak a fizikanak athaghatatlan torvenyei amit mindenki elismer.amugy meg maga darwin mondta hogy az os ok aggyal rendelkezett vagyis tudattal,ez volt isten
2012. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hol mondta ezt Darwin?


Ennek mondatnak pedig nem látom semmi értelmét: "de letrejott.amugy meg a kedves evulucios tagok is kezdenek valami OKOT talalni vagyis OKOZATOT keresni az elet kialakulasara."

2012. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves gyuszi860123, légyszíves válaszolj a kérdsemre: van két darab radioaktív atommagunk. A felezési idő letelte után az egyik atom elbomlik. Okoskodásod szerint, mindennek van oka. Tehát arra kérnélek, hogy mondd meg nekem, hogy mi az oka annak, hogy az egyik és nem a másik atom bomlott. Köszi.
2012. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!