Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha a nőkön múlt és múlna az...

Ha a nőkön múlt és múlna az evolúció akkor ma egy agresszívabb vagy egy barátibb világba élnénk?

Figyelt kérdés
Nekem van egy elméletem de hagyom a hozzászólók fantáziáját kibontakozni arról hogy vajon milyen lenne ma a világ ha az ősidőkben a nők tettek volna szert nagyobb befolyásra.

2012. júl. 29. 21:36
1 2 3
 21/22 mustafa33 ***** válasza:

Ez a "buliban verekedő férfiak" válasz is engem igazol. Ahoyg írtam a férfiak összevesznek, verekednek, kibékülnek, isznak egyet. A buliban is. Gyakran éppen a nők miatt. Ugyanezért fordítva, vagyis a férfiaér a nők ritkán verekednek, vann néha olyan "ereszdeleahajamat" is, de ők inkább elkezdik a vetélytársnőt a barátnői körben bucsmolni, pletykálni róla, ellehetetleníteni...

Szóval más a módszer és hosszantartó az ellenségeskedés. A buliverekedés olyan mint a szarvas bikák verekedése bőgés idején. Az is ugyan azért van. Természet törvénye ami biztosítja a "az erősebb hím szaporít" elvét.

2012. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mivel a nők sokkal óvatosabbak, kevésbé vállalkozó szelleműek, félősebbek, így nagyon nagy valószínűséggel az emberiség még mindig az őskorban lenne valahol.A fejlődéshez a férfiak vakmerősége kellett.
2012. aug. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!