Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek időutazók? Vagy...

Szerintetek időutazók? Vagy mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket, ami egy könyvről szólt (Az emberi faj rejtélyes eredete Michael Cremo-tól), ahol azt állítják, hogy cipőnyomokat, lábnyomokat találtak 65 millió évvel ezelőttről vagy szerszámokat több száz millió évvel az első emllősök előtt. Ez most mi? Igaz lehet? Becsapás? Van rá magyarázat? Esetleg időutazók? Nyilván, ha az Ezotéria rovatba írtam volna, most mindenki a földönkívüli és reptoid agymosással jönne, meghogy nincs evolúció, de ezektől kíméljetek! Ezért írtam ide.
2012. jún. 25. 22:47
1 2
 11/11 Smartguy86 ***** válasza:
Csakhogy nem voltak adottak a feltételek. Ezt sarki jégminták elemzése bizonyítja, hogy bizonyos korokban a maitól sokban különböző összetételű volt a légkör - savas esők, sokkal több széndioxid, stb. Ha valami élt is akkoriban a Földön, az nem ember volt.
2012. jún. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!