Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Amikor álmomban futok sose...

Amikor álmomban futok sose tudok rendesen funti, olyan mintha valami visszatartana és lelassítana. Olyan mintha víz alatt lennék. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 18:32
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Nekem most pont, hogy az volt, hogy valami felé futottam és gyorsan el kellett volna érnem (ráadásul közben egy úttesten is átfutottam, úgy hogy a valóságban simán átértem volna és mégis majdnem elütöttek)


Ami a halált illeti, persze, hogy nem tudsz meghalni álmodban, hiszen nem tudod milyen érzés, és az agyad azzal véd meg, hogy amikor álmodban meghalnál, előtte egy picivel felébreszt, mert ha nem így lenne, az agyad leállítaná a szerveidet és tényleg meghalnál.

2018. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ha valaki ide tevedne: nekem akkor van ez, amikor valamiert felkelek hajnalban, telefonozok 1 orat, es utana alszok vissza. Jo tanacs: ne tedd, borzaszto erzes.
2022. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!