Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Amikor álmomban futok sose...

Amikor álmomban futok sose tudok rendesen funti, olyan mintha valami visszatartana és lelassítana. Olyan mintha víz alatt lennék. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 18:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

ilyet rengetegszer álmodtam egy időben én is:D

olyat is, hogy valahonnan nagyon magasról leugrottam, és csak estem lefelé folyamat, mikor leértem , hirtelen felébredtem. :D

2009. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus azt hittem hogy ez csak velem történik. én ezt nagyon utálom tökre ijesztő:S:D
2009. júl. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
régebben énis mindig ilyet álmodtam... de valamelyiknap pont az ellenkezője volt, fogyni akartam és azt álmodtam hogy futottam egy csomót a suli udvarán...és nem volt jó érzés arra felébredni hogy valójában meg sem moccantam:/:D
2009. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Nah szóval a víz a probléma jelképe és mivel azt érzed benne futsz így egy probléma közepén vagy amin este is rágódsz álmodban is és fogsz is amíg ezt a problémát meg nem oldod. És a problémára neked kell rájönnöd. A futás pedig félsz valamitől nemmersz vele szembe nézni és futsz előle.Talán magaddal nem tudsz szembenézni és magad elől futsz,de ennek sok oka lehet még hogy elfutsz valami elől :D
2010. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
ne szaladgálj hanem ülj le
2010. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
velem is ez van h. gyorsan futok és lassulok és a végén már szinte csak helyben futok
2010. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Oxigénhiánytól van... vagy bedugult az orrod és nem veszi észre az agyad egy ideig h nem kapsz levegőt, vagy nincs elég oxigén a szobában VAGY hiperventilálsz (ez utóbbi ébren túl sok oxigént ad, álmodban viszont kevesebbet lélegzel be).

Juss elég oxigénhez ;) bajod nem lesz, ne aggódj és ne higyj másnak, ez nem lelki eredetű.


Persze lehet véletlen is, de csak ha nem ismétlődik.

2012. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Dreko7 válasza:
100%
Semmi köze a lassított mozgásnak az élethez:D Nem azért nem tudsz gyorsan mozogni mert valami/valaki hátráltat az életedben:D Azért nem tudsz mert az agyad koordinációs központja blokkolja a mozgást álmodba, hogy ne rohangálj az ágyon:D Amúgy velem is rengetegszer megesik:D És az életben senki és semmi nem tart vissza semmiféle módon:D
2013. júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 bercoka válasza:

Én is sokszor álmodok ilyet,hogy nem tudok futni,vagy hogy valakik elől menekülök,és ha belémütnek,vagy ha álmomban megharap egy kutya akkora azt a valóságban is érzem,elég kellemetlen,de az a jó,hogy ha megölnek akkor egyből felébredek.Nah de van nekem még egy furcsaságom!

Az álmomban amikor nagyon jól koncentrálok feltudok magamtol ébredni,nem kell megvárnommig meghalok,feltudok ébredni,nem tom xD!

2014. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Life10 válasza:
Velem is előfordult ilyen.Viszont nekem egyszer sikerült legyűrnöm. Valahogy addig koncenttáltam és erőltettem,hogy sikerült gyorsítani finom. Próbáljátok meg ti is.
2017. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!