Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért nem jó az instant jegem? :S

Miért nem jó az instant jegem? :S

Figyelt kérdés

Most elmondom,hogy csináltam,aki tudja kérek válaszoljon ha valami nem jó. ://


1. Vízbe tettem szódabikarbónát majd öntöttem rá lassan ecetet(20%)[nemsokat] Majd forraltam és kiváltak a fehér kristályok az edény szélére. Majd nem láttam azt a hártyát így kivettem egy pohárba és most bentvan a mélyhűtőbe (6 percig).


És kivettem egy kristályt az edély széléről és arra ráöntöttem a nátrium-acetátot. :S nem jóó,mit rontottam el??


2011. máj. 8. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

1. sok kristályt kell feloldani, először szobahómérsékleten telítsd az oldatot, majd rakj bele még eegy csomót, és addig melegítsd, amíg az is fel nem oldódik. Utána ne piszkáld, várd meg, míg lehűl. NE PISZKÁLD! NE RÁZD!

NE NYÚLJ HOZZÁ!


2. Ha lehűlt, dobj bele egy szemet.


3. Ha nem megy, megnézem itthon konyhasóval.

2011. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!