Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Én nem hiszek 2012-ben. Ki...

Én nem hiszek 2012-ben. Ki akar akkor világvégét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez nem negatívum. Nincs bajom az élettel, ne érts félre ;) Szeretem az életet, de ha valahogy meg kell halni, akkor inkább majd egyszer egy gyors robbanás, mintsem évekig tartó küzdelem a rákkal...
2011. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A golyó általi halál se hosszabb egy robbanásnál:D

De amúgy meg elvennéd az élet lehetőségét pl a gyerekeidtől, szeretteidtől na meg a többi 7milliárd embertől csak mert nem akarsz évekig rákban haldokolni?

2011. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki rákos, ugyanúgy megvan a lehetősége hogy fejbelője magát, vagy bevegyen két maréknyi gyógyszert.. Valószínű végső stádiumban, mikor fájdalmaim is vannak már, én is inkább így tennék, mint végigszendvedjem a hátralevő időt. /off.
2011. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én is szeretnék, világvégét....
2011. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Aki meghal 2012 annak ott a világvége. Ez rájuk vonatkozik:D
2011. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

A Jehovisták már 1960 ra meg igérték a világvégét tutira.

2000 re is nagyon sokan kitaláltak valamit.

Szegény Maják, a tudták volna lőre hogy mikor lessz világvége, akkor még most is uralkodnának, mert ki tudták volna védeni a vesztüket.

Azt se tudták mit esznek este, nem hogy világvége számítást végeztek.

2011. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
elöttem szólóhoz csatlakozom, ha az ősember félt a villámtól nekünk is kell vagy mi?
2011. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!