Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Én nem hiszek 2012-ben. Ki...

Én nem hiszek 2012-ben. Ki akar akkor világvégét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akar, csak a zemberek szeretik, ha rémisztgetik őket. :DD
2011. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Én szeretnék... Megérdemelné az emberiség.
2011. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Az akar aki idióta és meg akar halni, de az inkább lője agyon magát, ne világvégét akarjon. Nem mindenki olyan nyomorék mint ők.
2011. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, de úgy, hogy én túléljem, és én legyen a wasteland-hero! :D
2011. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

áde, komolyan, változást én szeretnék. Ha nem is 2012re, de valamikor. Szerintem nagyon kisiklott az emberiség, ez a sok fölösleges munkakör, meg az egymás lehúzása, meg a szegények-gazdagok közötti különbségek... ez így nem jó. Nem is hatékony, nem is természetes, és gonosz is. Minden a pénzről szól, még a tudományok is. És egyáltalán nem arra gondolok, hogy drága az űrkutatás pl. Hanem minden drága, még az is aminek nem kéne annak lennie.


Ha egy valamiféle katasztrófa az ára annak, hogy helyre billenjenek a dolgok, akkor én azt mondom, én várom ezt. Akkor is ha én halok meg elsőnek. Inkább halnék meg egy változásban, ami kibillenti az emberiséget ebből a korrupt zsákutcából, mint élnék egy olyan rendszerben ami egyre csak süllyed, és süllyed.


Gondolom a kérdező se olyan világvégére gondolt hogy boom megszűnik az univerzum. Hanem a multicégek, ügyvédek, "ügyes üzletemberek", politikusok, médiahatalmak világának a végére.

2011. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Röhej, akkor neked is az öngyilkosságot tudom javasolni, a világ így tökéletes ahogy van.
2011. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az üzlethatalmak és egyebeknek sem lesz hírből 2012-ben... Ahhoz nem egy dátumot kell várni, hanem a kisembereknek felállni.


Csak éppen amíg ilyen mértéktelen irigység van, addig ez a rendszer marad.

2011. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

kicsit elkanyarodtunk az én / én nem válaszoktól

én nem akarok

2011. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én szeretnék. Személy szerint nem bánnám :) Túlzottan elfajult a mai világ és már nem mindenkinek okoz örömöt az élet.


Eddig hittem 201-ben, de amikor bejelentették hogy "rosszul számolták a Vénusz állását" és áttették az időpontot 2112-re, akkor rájöttem hogy kamu. Ha meg nem is az, engem már nem fog érinteni :)

2011. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Aki szeretne világvégét annak javasolok egy golyót a fejébe azt megszabadul ettől az "elfuserált világtól".Én meg élek tovább mert az élet jó:) A negatívumai ellenére is.
2011. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!