Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A laposföld hívők mit gondolna...

A laposföld hívők mit gondolnak az űrhajósokról, űrben járt emberekről?

Figyelt kérdés
Úgy hiszik talán, hogy ők mindannyian (Farkas Bertalannal egyetemben) a háttérhatalomnak dolgoznak, és csak kamuzzák, hogy jártak odafent? Vagy esetleg azt hiszik, hogy átverik őket is, és igazából egy stúdió díszleteibe viszik őket, ami az űrt szimulálja?

#űr #konteó #laposföld hívők
szept. 8. 18:50
1 2 3
 1/22 Pumber89 ***** válasza:
82%

Mindenre van valami válaszuk.

A Föld lapos. A Föld körül forog minden. Az égbolt egy kupola. A csillagok pedig harkály ütötte lyukak a kupolán.

szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1: De az általam felvetett kérdésre mit mondanak?
szept. 8. 19:48
 3/22 EagleHUN ***** válasza:
82%

Visszakérdezek.

Számít bármit is mit mondanak gondolnak ha az egyértelmű hülyeség?

Nem kell elolvasnunk sem. Le szoktam tiltani, vagy csak skippelni az ilyen tartalmakat az első olyan utalásnál ami ezirányba viszi el a dolgot.

Így én nem is tudok erre válaszolni, mert nem szoktam elolvasni az ilyen hülyeségeket.

És ezt javaslom másoknak is tegyenek így.

szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3: Én szeretném megérteni a logikájukat. Téged nem érdekel. Nem vagyunk egyformák.
szept. 8. 20:01
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

#4

A logikájuk az, hogy minden hivatalos dolog alapból hazugság nekik.

Ha lapos lenne a Föld akkor abban hinnének, hogy gömb.

szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek szerint a Föld körüli Van Allen-övet semmilyen eszköz nem tudja átlépni (ezt nem tudom, hogy szilárd falnak gondolják, vagy pontosan miért hiszik ezt) és ezért nem lehet a Földet elhagyni, minden más hülyeség.

Amikor az egyik ilyen embertől visszakérdeztem, hogy mit gondol az éjszakai égbolton szabad szemmel látható műholdakról, akkor annyit pontosított, hogy ember nem tudja átlépni, lehet hogy létezik olyan eszköz, ami kibírja. Aztán több választ nem kaptam, hogy mi van az általuk készített képekkel, stb.

szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Amit én totál nem értek, hogy mégis hogy lehet pusztán feltevés és hit által ráébredni valamire?🤔 Azt hittem, hogy az csak evidens bizonyítékok által lehetséges. Most ez olyan: Elkezdek dolgozni egy munkahelyen. 1 hónap elteltével az első fizetés után rámegyek az online munkaügyi felületemre. És azt látom, hogy sem a fizetésemnek, sem a munkaviszonyomnak nincs ott nyoma. Ekkor ráébredek, hogy a főnököm bejelentés nélkül, feketén foglalkoztat.

Ahhoz hogy hinni kezdjek a laposföldben vagy hasonlóban, nekem valami ilyen szintű bizonyíték kellene.

Most képzeljük el úgy a Mátrix című filmet, hogy Morpheus csak magyaráz Neónak arról, hogy nem a valóságban él, de semmit nem mutat.🙂

szept. 8. 20:32
 8/22 anonim válasza:
100%
"megérteni a logikájukat." Nincs bennük semmi logika. Beszélsz 2-vel ugyanarról 3 féle dolgot mondanak. Ha megy 1-el beszélsz sokáig akkor egy idő után önellentmondásba keveredik. Ez egy születő "új" "vallás".
szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8: Na igen. Például Székely Sándor egyszer arról beszélt, hogy az űr nem is létezik. Máskor meg arról, hogy az űrhajók ablaka torzít, és ezért látszik gömbölyűnek a Föld rajtuk keresztül.😯🙂
szept. 8. 21:22
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Mi veszi rá az embert arra, hogy higgyen bármilyen vallásban? Feltehetőleg erre fogékony közegben nőtt fel, a laposföld hívők, az evolúció tagadók és a hasonló magasan képzett embereknek valószínűleg a természettudományos oktatásuk sem volt megfelelő, vagy szimplán nem is érdekelte őket a tudomány. Magyarország például kifejezetten rossz a természettudományos oktatásban, és nem csak most, az idősek többsége sem ismer alapvető fogalmakat, apám például nem hisz az orvostudományban 60 évesen.

Fogékony közeg + ismeretek hiánya, a mai könnyen elérhető internetes hülyeségekkel vegyítve egyesekből kihozza a konteókban való hitet és még ellentmondás sincs a fejükben, mert nincs tudásuk, ami cáfolná ezeket a hülyeségeket.

szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!