Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A laposföld hívők mit gondolna...

A laposföld hívők mit gondolnak az űrhajósokról, űrben járt emberekről?

Figyelt kérdés
Úgy hiszik talán, hogy ők mindannyian (Farkas Bertalannal egyetemben) a háttérhatalomnak dolgoznak, és csak kamuzzák, hogy jártak odafent? Vagy esetleg azt hiszik, hogy átverik őket is, és igazából egy stúdió díszleteibe viszik őket, ami az űrt szimulálja?

#űr #konteó #laposföld hívők
szept. 8. 18:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
A laposföldhívés nagy része trollkodás, azaz sokan tudják, hogy ez hülyeség, de mégis tolják a szöveget.
szept. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
11: Bár így lenne, de én sajnos nem hiszem. Tanulatlanabb emberek szerintem könnyebben eszik be a hülyeséget. Erre jó példa, amikor valaki azt magyarázza, hogy ha egy forgó földgömbre vagy labdára vizet önt, akkor az lefolyik róla, akkor miért higgye el, hogy a Föld kerek és valami mágikus erő rajta tartja a vizet. Meg hogy miért nem esnek le, akik az alján vannak.
szept. 9. 08:46
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Sima trollkodas
szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13: Miért éri meg valakinek tudatosan hülyének nézetni magát a nyilvánosság előtt? Gondolok itt most a celeb laposföldesekre.
szept. 9. 09:29
 15/22 Pumber89 ***** válasza:
78%
Pontosan ezért. Mert most is épp foglalkozik velük valaki. Nézi. Hallgatja. Olvassa.
szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Ártani sokat nem árt, érdekesnek érdekes. Figyelemelterelésre tökéletes.
szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
30%

Vannak trollkodó felületek / csoportok, akik már csak a laposföldhívőkön gúnyolódnak, poénkodnak, szándékosan. Ezt észre lehet venni, vagy nem is titkolják.

De vannak "rendes" laposföldhívők, akikek egyértelműen látszik az őrület, ha nem is mindig ránézésre, de a szöveg alapján.

Akik nem láttak még ilyen fordítva összerakott embereket, illetve nem ismerik ezt a mentális nyavalyát, nem nagyon tudják elképzelni, hogy ilyen létezik egyáltalán.

De akik ilyen hibával születnek, náluk valami félrement, ezért ők komolyan elhiszik a saját hülyeségeiket. Az ő kifordított világában az a természetes, ami nekünk agyrém.

Alapvető vonás náluk a paranoid elhajlás, ami önmagában is egy gyógyíthatatlan nyavalya. Ha sokáig lappanghat is egyeseknél, de idővel romolhat az állapot.

Nincs olyan, hogy te egy bolondnak megmagyarázol valamit, ami az ő processzorhibás világában egészen másképp látszik.

Egyszerűen ezt így kell felfogni, ők fordítva vannak összerakva, ha finoman fogalmazunk, amúgy meg az elmebaj különféle fokozatai.

Magyarázni nekik reménytelen. Ráhagyni lehet, hogy persze, igazad van Pistike...

szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%

Hát akik a balatonon lézereztek, azok kőkemény lapsik.

De valóban, sokkal kevesebb hithű lapsi van mint mondjuk kemtrélista vagy oltásfóbiás.

szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

17: Ilyen fordítva összerakott őrültre jó példa ez az illető:


[link]


Kötve hiszem, hogy ő csak trollkodna.

szept. 10. 08:00
 20/22 A kérdező kommentje:

Privát üzenetben jött reakció a 19-esemre. Nem tudom, miért nem itt válaszolt az illető, mindenesetre bemásolom:


"Ő nagyon jól csinálja, neki követő kell, meg az, hogy felnézzenek rá az emberek. Ez a típus. Szoktam nézni a Tiktok livejait ha sokat nézi az ember rájön, hogy kb. a 3/4-et nem hiszi el annak amit mond. Van pár értelmes gondolata ami amúgy teljesen helyén való. És pont nála látszik, hogy az oktatás illetve a tudomány kommunikáció félre ment. Azaz a tudósok nem tudják jól elmondani a kicsit "egyszerűbb" embereknek a világot és akkor ez lesz belőle. Amúgy N.B.S pont a szerethető lapsis. És néha tényleg vannak nagyon jogos meglátásai is."


Szerintem pedig nagyon is elhiszi, amiket mond. És nem tudom, mitől lenne szerethető, nem lehet vele normálisan vitázni, mert vagy gunyoros, lekezelő hangra vált, vagy kiabálni kezd.

De oké, tegyük fel, hogy neked van igazad, és csak trollkodik, ő sem hiszi el, amiket mond. Hogx képzeled el? Egy napon majd lerántja magáról a leplet, hogy "Ha-ha! Jól bepaliztalak és beetettelek titeket, lapsi idióták! Sosem hittem ebben a baromságban, világéletemben hülyeségnek tartottam én is! Ti meg bevettétek!" ?

szept. 11. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!