Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A laposföld hívők mit gondolna...

A laposföld hívők mit gondolnak az űrhajósokról, űrben járt emberekről?

Figyelt kérdés
Úgy hiszik talán, hogy ők mindannyian (Farkas Bertalannal egyetemben) a háttérhatalomnak dolgoznak, és csak kamuzzák, hogy jártak odafent? Vagy esetleg azt hiszik, hogy átverik őket is, és igazából egy stúdió díszleteibe viszik őket, ami az űrt szimulálja?

#űr #konteó #laposföld hívők
szept. 8. 18:50
1 2 3
 21/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

20.

Múltkor láttam a figurát, kizárt dolog, hogy tiszta lenne az agya. De ez olyan dolog, mint ahogy az álhírekre sincs mindenkinek detektora (nyilvánvaló hülyeségeket, átveréseket szopnak be), valakik még ilyen őrültet sem tudnak megkülönböztetni a normálistól.

Nem is a kinézet számít, az lehet megtévesztő, szövege árulja el.

Egyszerűen vannak emberek, akikből mintha hiányozna a realitásérzékelésért felelős valami az agyából. Ők elhisznek mindenféle álhíreket.

Érdekes módon a valós információkkal meg pont hadilábon állnak, nyilvánvaló tényeket is képesek meghazudtolni, vagy épp képtelenségeket kitalálni.

Mellesleg, szerintem nem lehet komolyan venni azt sem, aki leír ilyen és hasonló szavakat: "lapsis".

szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Miért került át ebbe a kategóriába a kérdésem? Szándékosan nem ide rajtam, hanem a Tudományok-Természettudományok-ba. Mivelhogy nem laposföldesek válaszát várom.
szept. 14. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!