Felfoghatjuk úgy, hogy nem az elektron spinje van szuperpozícióban, hanem a környező világ?
Azt mondják, hogy az elektron spinje szuperpozícióban van, és amikor megmérjük, akkor beesik a fel vagy a le állapotok valamelyikébe. Nem-e lehetne az az interpretáció is helyes, hogy valójában a világ van szuperpozícióban, és amikor mérjük az elektront, akkor két állapotba eshet bele: az egyik világ fel-, a másik világ a le állapotában találja az elektront.
Szofisztikáltabban megfogalmazva: a szuperponált objektumok a világot egy, információs szempontból, sok dimenziós térré feszítik ki, és minden mérésnél lehasítunk ennek a dimenziószámából, azaz veszítünk a szabadságfokunkból.
te a gyógyszereidet veszíetted el nem a szabadságfokodat. Tényleg nem tudsz leállni az idiótábbnál idiótább kérdésekkel?
Egyébként nem, mert ezt számtalan kísérlet bizonyította, hogy hogyan viselkedik az elektron spinje.
„az egyik világ fel-, a másik világ a le állapotában találja az elektront.”
Úgy tűnik, te pedig folyamatosan a le állapotban vagy. U. Xorter, ez aztán igen, jelentősen fejlődsz, mert egyre értelmetlenebb kérdéseket teszel fel. Csak így tovább, ha így folytatod előbb-utóbb te leszel a világ esze.
Lehet pár száz év múlva olvasgatják ezeket a kérdéseket és azon gondolkodnak a tudósok, hogy hogy lehet, hogy U. Xorter ezeket már 2024-ben tudta, csak senki nem értette .eg a zsenialitását.
Egyébkent meg válaszolt már bárki hozzászólására valaha?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!