Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit tegyek, ha nem vagyok...

Mit tegyek, ha nem vagyok képes felfogni a fizikát?

Figyelt kérdés
17éves vagyok, semmi mással nincs problémám, csak a fizikával, németül tanulom, de magyarul sem értem meg.:S Attól félek, hogy itt fogok ragadni ezen az évfolyamon, csak emiatt a tárgy miatt..már több órát is vettem pluszba, kértem segítséget nem egyszer, de semmi sem használ.. Nincs erre valamilyen hasonló felmentés vagy igazolás, mint azoknak akik nem képesek idegen nyelvet tanulni?
2010. szept. 22. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na nem mind1 hogy milyen suliba vagy. Volt első sulimba, semmit nem tanultam fizikából, 5ös voltam. A mostaniba össze vissza kell logikázni meg stb. Most éppen hogy 3as vagyok :(

Azt javaslom, hogy próbálj meg fizikatanárhoz menni, hátha valamit tud magyarázni. Lehet, hogy a tanárod nem magyaráz elég jól ;)

2010. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél. Az életben való bolduguláshoz túl sok szükséged nincs a fizikára. Pontosabban napi szinten használod (felkapcsolod a lámpát, megmelegíted a vacsorát, és a gravitáció is hat rád), de ehhez középiskolás fokon sem kell értened hozzá. Olyasmivel ne akarj foglalkozni, amihez kell: orvosi, műszaki területet felejtsd el.

Ha viszont csak arról van szó, hogy a továbbtanulásod végett szükséged van az érettségire, és ezért nem szeretnél megbukni, akkor küzdj meg érte. Nekem is idegen volt az egész téma, de valahogy átszenvedtem magam az évvégéken 2-esekkel vagy 3-asokkal.

2010. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács: öld meg magad. Ha tényleg képtelen vagy rá, akkor valószínűleg komoly bajaid vannak.
2010. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Á, mi meg az irodalommal szívunk. :D Mindenkinek megvan a maga mikola csöve.
2010. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

09-23 10:42 Nem hiszem, hogy emiatt meg kéne ölnöm magam, a kérdést pedig nem azért tettem fel, hogy idióta és hasznavehetetlen válaszokkal láss el.

A többieknek pedig köszönöm a válaszokat, majd összekapom magam.;)

2010. szept. 26. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!