Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Emlékeztek 1999 augusztus 11-...

Emlékeztek 1999 augusztus 11- ére?

Figyelt kérdés
Állítólag az is megvakult, aki vedoszemuveget használt

#Nap #Fogyat #Fogyatkozas
2022. máj. 16. 16:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Féltem is, hogy megvakulhatok, mert azt terjesztették,.hogy lehetséges."

Ami védőszemüveg nélkül a részleges fogyatkozás időtartama alatt teljesen igaz is, és ezt nagyon fontos volt hangsúlyozni. Anno a siófoki strandon hallottam tőlem tíz méterre egy nőt keservesen jajgatni, hogy puszta szemmel belenézett, és most nem lát, és mi lesz vele... (habár nem hiszem, hogy elveszítette a látását, inkább csak átmenetileg vakíthatta el a Nap, nem olyan könnyű jól belebámulni, ha működnek a reflexek)

2022. máj. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem. Nem vakultam meg.
2022. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vakultunk meg
2022. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!