Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy lehet az, hogy valaki...

Hogy lehet az, hogy valaki orvos létére oltásellenes?

Figyelt kérdés
Orvosok, akik felszólalnak az oltás ellen, esetleg otthagyják az orvosi pályájukat. Mi van ezekkel az emberekkel?
2021. aug. 19. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét ilyen esetről van szó leinformálható névvel, vagy csak itt a gyakorin az "én orvos vagyok és..." kezdetű hozzászólásokról?
2021. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én a napokban hallottam több ápolóról is, hogy nem szeretnének oltást. Ilyen ez.
2021. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk úgy, hogy nem orvosok, hanem kórházi dolgozók. Csak a média szereti egy kalap alá venni a kettőt. Amelyik tényleges orvos oltásellenes az meg többnyire azért, mert begyöpösödött a szakmájába.
2021. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy facebook videót láttam, majd egy orvosra rákeresve a kórház oldalán is fent volt.
2021. aug. 19. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Az orvos ugyanolyan ember, mint te,csak ő megtudja mondani például, hogy mi az a synchondrosis, milyen kötőszövetek vannak és miképpen fejlődik ki a baba a méhben. Bármit gondolhat.
2021. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez azért van, mert az ember képes többféle dologgal foglalkozni.

Amúgy az sem mindegy, hogy oltásellenes, vagy csak oltatni nem akarja magát, és miért!

2021. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok igazán kíváncsi a COVID-19 elleni oltás megszerzésére. Itt van Miért. - Dr Joel Yong

... Ne feledje, hogy a vakcinák marketingjellegének nagy része aranybánya a Big Pharma számára.

Az immunrendszer működésének támogatása kulcsfontosságú, amint azt az egészséges immunrendszert támogató tápanyagokból kiemelem .

[link]

2021. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, itt a példa!

Amelyik "orvos" ilyen értendkiegészítőkből él, az egyértelműen konkurrenciát lát bármi másban.

2021. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ja... Ezekben az étrendkiegészítő tablettákban akkora üzlet van, hogy még az eget is megéri lehazudni érte. Volt nemrégiben az a csodagomba, aminek a reklámjait betiltották, mert kiderült, hogy mind kamu. Gondoljunk csak bele, hogy mennyi bevétele lehet az ürgének belőle, hogy még a büntetést is megéri kifizetni (igen, van ilyen eset nem is kevés; gazdasági tananyag).
2021. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!