Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A Föld energiahálója valós?...

A Föld energiahálója valós? Nem csak humbug? Megmutatnátok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 14:44
1 2 3
 11/28 Wadmalac ***** válasza:
66%

"Nem tudom miről beszélsz 🤣"


Arról, amiről te.

Ezek a "csodavonalak" állítólag az ezósok csodavesszóivel meg csodaingájával mutathatóak ki.


Gondolom hitelesen igazolható, ha meghívjuk a mérésre Harry Pottert.

2021. jún. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A valódi kérdés amúgy is az lett volna, hogy a bolygón soha semmilyen körülmények között nem jött létre semmilyen formában "gócpont".

Gondolok itt például a Bermuda-háromszögre, egyiptomi piramisok stb. stb.

Ahonnan én jövök (Bp.mellől) ott is vannak piramisok és láttunk/hallottunk furcsa dolgokat..

2021. jún. 1. 09:01
 13/28 Wadmalac ***** válasza:
69%

"A valódi kérdés amúgy is az lett volna, hogy a bolygón soha semmilyen körülmények között nem jött létre semmilyen formában "gócpont"."

Minek a gócpontja?

Mert pl, földmágneses inhomogenitás létezik, talajból származó nagyon hosszú hullámú infrhang-sugárzási övezetek mérhetőek, geotermikus, tektonikus "gócok" vannak dögivel.


De ilyen, valódi tudományos definícióval, magyarázattal, mérhetőséggel rendelkező "energiaháló" nem ismert.

2021. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
25%

Létezik természetesen. Vannak erővonalak a Föld esetében is [link] ezek körbefutják az egész bolygót és létezik egy Schumann frekvencia is ezen felül, ami az utóbbi években nagyon hektikusan változik.


Az ősi építményeket min Stonhedge, piramisok, szent templomok ilyen helyek csomópontjaira építették. Úgy nevezték Ley vonalak

2021. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
25%
A Bermuda háromszög az más. Ott egy ősi dimenziókapu vagy átjáró van, ami időnként téridőbeli anomáliákat okoz
2021. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Psylocyber ***** válasza:
74%

#14 "Az ősi építményeket min Stonhedge, piramisok, szent templomok ilyen helyek csomópontjaira építették. Úgy nevezték Ley vonalak"


Nem szégyelled magad? Szerencsétlen gyerek érdeklődik a világról te meg áltudományos dezinformációval butítod?


#15 te ugyanez, ha nem poénból írtad, ha ezt komolyan gondoltad, akkor ez egy szegénységi bizonyítvány. Milyen dimenziókapu?:) azt sem tudod mit jelent az h dimenzió.

2021. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
20%

16 Hát jobban tudom mint te :D

A dimenzió kiterjedést jelent. 4 dimenzióban élünk. Egy dimenziókapu olyan téridőanomáliákat okoznak, aminek kihatása van a környezetben levő tárgyak helyére, azoknak téridőkoontínumban elfoglalt helyére. A tér és az idő elválaszthatatlanok egymástól. Amikor az egyik torzul, okvetlenül orzítja a másikat is


Az ősi építmények pedig valóban ilyen ősi energiavonalakon helyezkedtek el. Ez volt ugyanis az építésük célja. Szerinted csak úgy random helyekre húztak fel mindent? :XD

2021. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Wadmalac ***** válasza:
38%

dimenziókapuk, ley vonalak...


Amit elsőben írtam, tessék.


Oké, ez is mehet az ezóba, elérte a fertőzés.

2021. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Psylocyber ***** válasza:
28%

#17 "Hát jobban tudom mint te :D" aztakrva...


"A dimenzió kiterjedést jelent" >> ez igaz


"4 dimenzióban élünk" >> jelen pillanatban a téridő, mint 4 dimenzió van meghatározva, de a kvantumfizika ismeretei nem teljesek, és rengeteg elmélet van, ami ennél jóval több (10) dimenziót feltételez, de ez nem is lényeges most


"Egy dimenziókapu olyan téridőanomáliákat okoznak, aminek kihatása van a környezetben levő tárgyak helyére, azoknak téridőkoontínumban elfoglalt helyére. A tér és az idő elválaszthatatlanok egymástól. Amikor az egyik torzul, okvetlenül orzítja a másikat is"


nna itt csúszol el de durván. Tudnál nekem egy db tanulmány mutatni az úgynevezett dimenziókapukról?


"Az ősi építmények pedig valóban ilyen ősi energiavonalakon helyezkedtek el. Ez volt ugyanis az építésük célja. Szerinted csak úgy random helyekre húztak fel mindent?"


na, akkor legyél szíves ide belinkelni az a tanulmányt, ami azzal foglalkozik, hogy ezek az ősi építmények milyen "energiavonalakon" helyezkednek el. gondolom még a föld mágneses mezejének mérési eredményei is megvannak neked ahogy ezt a szakócával rohangáló őseink is biztosan ismerték :D Persze ugye a madarak érzik a mágneses erővonalakat és lehet a vonuló madarak útvonalában építkezni, de az te sem gondolod komolyan, hogy "ilyen ősi energiavonalakon helyezkedtek el", mutass már egy darab ősi energiavonalat :) egyébként mágneses erővonalnak nevezik

2021. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Psylocyber ***** válasza:
28%
#18 Wadmalac tudsz egy jó pszichológust aki ezo-PTSD-vel foglalkozik? :D nekem kéne, de lehet h ez már pszichiáter lesz. Konkrétan ezt a hamis áltudományos ismereteket terjesztő népet olvasva eljön belőlem a fasiszta állat és csoda h nem 90%-ban nem káromkodás amit írtam... hogy az istenbe lehet valaki ennyire buta? nem tudom felfogni, nem érem fel ésszel
2021. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!