Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy kémikusnak mennyire kell...

Egy kémikusnak mennyire kell ismernie az atomok tulajdonságait?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon

Ha ennél konkrétabb választ vársz, akkor tedd fel konkrétabban a kérdést.

2021. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
2021. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Annyira, mint egy matematikusnak a számokat.

El sem hiszem, hogy válaszoltam egy ilyen rerardált kérdésre.

2021. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
97%
alapvető dolog, ha valaki kémikus . Üdv: egy kémikus
2021. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy az egyetemen a vizsgán átmenjen. Ha nem ismeri, akkor megbuktatják, és nem lesz kémikus!
2021. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂 ez milyen kérdés??


Ez kb olyan, mint hogy egy angol tanárnak mennyire kell tudnia angolul?

2021. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Az, hogy egy angol tanárnak mennyire kell tudnia angolul, nem hülye kérdés. Ugyanis nem kell folyékonyan tudnia például.

2021. máj. 26. 22:47
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Egy tanárnak nem kell tudnia azt amit tanít???? Akkor hogy kér számon????

Vagy ez csak magyar specialitás, hogy ne tudjanak a fiatalok külföldre menni? Ezt te találtad ki, vagy segít valaki, hogy ilyen ostoba legyél?

A világ egyre jobb lesz, lassan semmit nem kell tudni egy szakmához vagy diplomához, lényeg a statisztika. Böven elég ha le tudod utánozni a tik-tok-os majomságokat, az az igazi érvényesülési lehetöség, lesznek követöid meg minden is. valaki ott is indíthatna egy fejbelövöm-magam kihívást, hátha kicsit visszajavul az értelmi szint.

2021. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*

bocs a #8 as hozzászólásban a #7-esre reagáltam, nem a #6-osra

2021. júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyu, ha kémikus akarsz lenni, és ilyeneket kérdezel, akkor inkább hanyagold! Óvjuk meg legalább a tudományágakat az elbutulástól, mert ha egy 40 IQ-s ember akar kémikus lenni, és az is lesz, az nagyon-nagyon nagy baj! Vagy nem is tudom... Ilyen kérdést még 40 IQ-s sem rak fel. Azt hiszem rossz irányba halad az emberiség, és egyre több a buta. Ez nyilván köszönhető a pandémia miatt is, mert az elmúlt 1,5 évben sokan képzelik magukat virológusnak, meg megaokosnak, azért csak ismerd a határaid. Ha megkérded, hogy a szén alapú élethez szükséges-e a levegő és a víz, szerintem nem ismered azokat. Eközben a kapott válaszok nem egyeznek a kért válaszokkal, nem felelnek meg ezek a "kioktató" (jogosan) válaszok. Ez arra enged következtetést, hogy te komolyan gondoltad a kérdést. Mostanában amúgyis, mintha több kémikus lélek lenne, ami nem baj, csak akkor értsd is, amivel foglalkozni akarsz. Mindazonáltal az én kapcsolatom a kémiával ott kezdődött, hogy megismerkedtem az atomokkal. Maguk az atomok, és ezzel együtt a tulajdonságaik, amik lenyűgöztek. Az információ birtoklása, a tudás adott egy furcsa érzést, amit csak a kémia, biológia és a fizika tud adni. Érted már? Ha nem érzed ezt a megmagyarázhatatlan érzést, miközben olvasol egy tanulmányt, vagy utánanézel, hogy a kálium-nitráttal hogyan lehet tüzet gyújtani a víz alatt, akkor miért csinálod? Ez az érzés leegyszerűsítve egy fajta szeretet, az iránt, amit csinálsz. Erre mondják, hogy szereted, amit csinálsz. Szerintem az energia is nagyon érdekes. "Nem vész el, csak átalakul." Amikor ezt hallottam anno a kémiatanáromtól, és rápillantottam egy Holdraszállásos képre, egyből értettem, hogy a zászló azért mozog, mertnem tud elveszni az a mozgási energia, amit az űrhajósok adtak a zászlónak. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy a logika mindennek az alapja. A szisztéma megértése. És ha ezt a kérdést komolyan gondoltad, és komolyan mondtad az angol tanáros kommented is, akkor te nagyon nem érted a szisztémát.

Nem tudom elég érett vagy-e hozzá, mindazonáltal csak ajánlani tudom, hogy hanyagold azt, amihez egyeltalán nem értesz! Mert csak felesleges vérizzadás lesz a vége.

Hát ez egy konkrét regény lett, de remélem figyelmesen végigolvasod és megérted.

2021. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!