Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nikola Tesla és az ingyen...

Nikola Tesla és az ingyen energia?

Figyelt kérdés
Állítólag olyan szerkezeteket épített, amelyekkel képes volt hozzáférni az "ingyen" energiához. Mi igaz ebből?

2020. aug. 9. 20:12
 51/95 A kérdező kommentje:
*kijavítani őket.
2020. aug. 10. 18:51
 52/95 Mojjo ***** válasza:
100%
@50: Egyáltalán nem értetted meg, amit mondtam, de hát ez már csak ilyen.
2020. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 A kérdező kommentje:

Te nem érted meg amit én mondok, a tudomány zsákutcába jutott. Hamarosan egy új korszaknak kell kezdődnie. Az igazságot nem sokáig lehet már eltitkolni:

https://www.youtube.com/watch?v=8JuUvaVOVDY

2020. aug. 10. 19:05
 54/95 A kérdező kommentje:

"egy tudósnak a lehető legizgalmasabb, a tudománynak meg a lehető legjobb, ha olyat sikerül felfedezni, ami túlmutat a jelenlegi tudásunkon, a jelenlegi modelljeinken."

Ez így lenne, ha a kutatásokhoz nem kellene sok pénz. Baromi sok pénz. Az ingyen energia pedig lássuk be, nem érné meg senkinek. (leszámítva az emberiség 99%-át)

2020. aug. 10. 19:18
 55/95 anonim ***** válasza:
77%
Akkor csinálj ingyen energiát, és ott lesz az emberiség 99%-a neked mint piac. Mi tart vissza?
2020. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:
Az ingyen energiát nem lehet eladni, épp ezért nincsen. Egyelőre.
2020. aug. 10. 19:54
 57/95 anonim ***** válasza:
78%
Hogyne lehetne?
2020. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
63%
Mit értesz ingyen energia alatt? Mert mondjuk egy napelemmel is ingyen juthatsz energiához.
2020. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
12%

#58, az nem lehet.

Az itt levő "tudósok" azt nem tekintik annak.

Csak az olyat ami 100 százaléknál nagyobb hatásfokkal rendelkezik.

Csak azt nem értem, hogy akkor miért az ingyen nevet adták neki.

Az én olvasatomban az ingyen az valamiféle pénzzel kapcsolatos fogalom.

Értem én, hogy mi a bajuk..

:)

2020. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 Mojjo ***** válasza:
77%
@59: Érthető - tényleg -, hogy összezavar, hogy az ingyen jelentése itt most nem az, ami a tulajdonképpeni jelentése. De az nem nagyon mozdít előre semmit, ha simán csakazértsem alapon nem akarod megérteni, hogy mit kérdez a kérdező - illetve n+1 hasonszőrű konteós társa. Így csak simán nem fogod érteni, miről van szó, ha a késsőbbiekben is ilyen vitákba, vagy akár csak simán ilyen-olyan ingyenergiás írásokba botlasz. Ezzel csak magad szivatod.
2020. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!