Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vajon lapos lenne a föld,...

Vajon lapos lenne a föld, tényleg egy világméretű átverés része lennénk?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekesek ezek az érvek és valóban elgondolkodtam ezen


[link]


2019. dec. 31. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézitek a kérdést, semmitmondó panelekből van összerakva. Szerintem a kérdező nem is olvasta az általa linkelt cikket, csak keresett valamit laposföld témában, bedobta a szokásos gumicsontot, és most jól mulat, bár nem tudom, pontosan min.
2020. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
89%
2020. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

A föld, itt az alföldön meglehetősen lapos.



Észrevettétek, hogy a laposos kérdésekben mindig kisbetűvel írják a földet?


Talán mindenki fogyatékos, aki ezt kicsit is komolyan veszi?

2020. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg érdekel a téma, keresd fel az ezzel foglalkozó YouTube csatornákat. Létezik egy naponta megtartott vitaműsor is, ahol angolul bátran felteheted a kérdéseidet, amiket részletekbe menően meg fognak válaszolni: https://www.youtube.com/channel/UCkLJN43Fs8Vf_4S9ijrYiyA
2020. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%

Ne higyj az álltudományosoknak, a Föld tényleg lapos.

Hogy is lehet nem gondolni arra az egyszerû tényre, hogy ha gömbölyû lenne, akkor a túloldalról leesnének az emberek!

2020. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Gofrisütő ***** válasza:
100%

Az a legrosszabb, hogy én már nem tudom eldönteni, hogy az utolsó trollkodik, vagy tényleg ilyen hűlye. És mégrosszabb, hogy sokan már fel sem vetik, hogy trollkodik, ezért lepontozzák.

Ha nem trollkodsz, akkor: a gravitáció nem mindent lefelé húz, mert nincsen lefele. A gravitáció minden testet egymáshoz húz. A földnek akkora a gravitációja, hogy mindent maga felé húz, ezért mindenki a föld felé esik. A túloldalt is.

És most nem szeretném a gömbölyűséget bizonyítani.

2021. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!