Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » ELTE Jogi kar vagy Pázmány...

ELTE Jogi kar vagy Pázmány Jogi kar?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 21:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mi ér valamit?
2011. aug. 26. 23:17
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Az nem igaz, hogy nem ér semmit, de csak akkor ér valamit ha tényleg jó vagy + utána is rengeteget kell hajtani, ha el akarsz érni valamit.

Szóval ha nem feltétlenül vagy ez az eset akkor inkább menj mérnöknek, egy nem túl jó mérnök is egészen jó állást tud találni.

2011. szept. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jó régi a kérdés az igaz de nem tudok elmenni mellette szó nélkül.Az ELTE-ÁJK-nál nagyobb diplomagyárat nem tudok mondani Magyarországon, mondom ezt úgy, hogy én is itt szereztem a jogi diplomámat.Tízből hét embernek "intézik" a vizsgáját és a legtöbb olyan hülye, hogy még ez sem tűnik fel neki.Pl. bemegy, egy szót sem tud kinyögni, hármas vagy pénzügyjogból, rómából először kivágják utána láss csodát négyes ugyanarra az ostobaságra.Most végeztem a Pázmány jogi továbbképzőjében és utcahosszal korrektebbek a tanárok (igaz, hogy kb. 50% fedi egymást az eltével).Az pedig, hogy az eltések előnyel indulnak a munkakeresésben mese, ugyanis a szegedi főnök szegedit fog felvenni, a miskolci miskolcit stb. Ez saját tapasztalat!Egyébként az ügyészek túlnyomó többsége a Pázmányról kerül ki, ellenben az Eltésekkel akik sokszor iskolatitkárként vagy biztosítási ügynökként végzik.
2012. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!