Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi volt a legelgondolkodtatóbb...

Mi volt a legelgondolkodtatóbb kérdés, amivel valaha találkoztál?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 01:39
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

1.Isten,amikor azt mondta,ő teremtette a világot,a többi bolygóra is gondolt,vagy csak a Földre?Ha a többi bolygón is van élet,ők is a mennybe/pokolba jutnak,az ő bűneikért is szenvedett Jézus?

2.Mi az a semmi?Egyszer egy vak lány mondta a tv-ben,ha te becsukod a szemed,látod a feketeséget.Ő semmit....

2009. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Az egyik az, amit már egyszer feltettek, hogy hogyan keletkezett a világegyetem. Mert semmiből nem lesz valami, de a valaminek is kellett valamiből keletkeznie.

Erre választ adhat a hit, mondván, hogy mindent Isten teremtett, de egy elég ateista kérdéssel, akkor ki teremtette Istent? Honnan jött Isten?


De hogy mondjak újat is:

Mi az élet?


Úgy értem mi tesz valamit élővé. Mi az, ami egy élő emberben meg van, de egy halottban nincs? Helyrehozhatsz egy szíven szúrt embert úgy, hogy működőképes legyen a teste, de attól még nem kel életre.

2009. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ha Isten valóban mindent tud, ami történt és ami történni fog, ha minden előre elrendeltetett, akor hol a szabad akarat?


Erre van ötletem, de nem egzakt.

2009. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Jól vagy?
2010. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
50%
Halálban is álmodatsz?
2010. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy egyes emberek (beleértve magamat is) mi a fenéért ér rá ennyire, hogy kérdezget a többiektől???
2010. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!