Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi volt a legelgondolkodtatóbb...

Mi volt a legelgondolkodtatóbb kérdés, amivel valaha találkoztál?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 01:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy hogy lesz ennek az egésznek VÉGE... Mármint emberi létnek... És hogy addig mik fognak történni. De ezen meg hiba gondolkozik az ember, nem lehet kitalálni. Ezer éve is hiába akarták volna elképzelni, h most mi lesz, senkinek nem jutott volna eszébe a számítógép például... Egyszerűen LEHETETLEN elképzelni, hogy mi lesz akkor.. Nem tudhatjuk. És nem is fogjuk megtudni ^^
2009. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
*nem hiba hanem hiába :)
2009. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hova tunik a feher, mikor elolvad a ho?
2009. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

a tojás vagy tyúk kérdésre speciel tudom a válasz... a dínók jó része is tojással szaporodott, szal egyértelműen a tojás...

de hogy mi volt előbb, a dínó vagy a dínótojás, az már más kérdéééés...:)


am én nem tudnék egyet kiválasztani, ha belegondoltok, mást se csinál az ember egész életében, mint az ilyen kérdéseket kerülgeti...:S

2009. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunkfelé a székelyek bölcs gondolatai úgy kexdődnek, hogy ejsze ez egy olyan izé, ami bőlcs gondolkodásra sarkall, és elkell bölcsen gondolkodni rajta, hogy mit váalaszolj. Azt e, hogy, ühü,ez éppen az, vagy esetleg azt, hogy, há ugye megmondtam, hogy tényleg ez azaz izé. Kiválö tisztelettel TA Csikszereda
2009. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

Az, hogy miért kell várni a választásokig, hogy megbuktassuk Magyarország összes politikusát, és küldjük el őket oda ahová megérdemlik, egy süllyedő hajóba a Csendes-óceán közepébe, amin nincsenek mentőmellények a legnagyobb hurrikán idején?

((Nem vagyok gonosz csak reálisan felelősségre vonó polgár, akinek nem tetszik amit lát a politikában!))

2009. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%
Ki csinálta a földet? Ki ad ételt minden nap? Kinek a lehellete van bennem? Ki az Isten? Hogyan ismerhetem meg? Mikor jön Jézus vissza értem?
2009. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hogy jött létre Isten!?
2009. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

20:10 -es vagyok

azt tudom hogy Isten mindig volt mindig lesz de vmikor létre kell jönnie :D

2009. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
te hozod létre, ha hiszel!
2009. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!