Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi az incelek létrejöttének...

Mi az incelek létrejöttének tudományos oka?

Figyelt kérdés
Miért nő egyre nagyobb mértékben a felnőttként is szűz férfiak száma, és mi lehet ennek a társadalmi-kulturális oka? Van-e bármilyen alapja annak, amit ők állítanak a nőkről, valóban válogatósak-e és csak úgymond felfelé szeretnek házasodni? Ha igen, mi ennek az oka?

ma 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Túl sok fölös szabadidő
ma 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy a saját hibámat a legkönnyebb másra hárítani.

Nem én vagyok, aki nem tesz érdemlegeset az ügy érdekében, hanem a másik fél az oka mindennek.

ma 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Régen is voltak nyámnyila, siránkozó, magukat sajnáltató, illetve állandóan saját szerencsétlen sorsukon nyálukat csöpögtetve merengő tutyimutyi férfiak, illetve olyan lények, akik kicsit hasonlítanak egy férfira, de csak keveseknek mentek az agyára, mert nem volt internet, vagy olyan szereplési lehetőség, mint ma a médiában, ahol széles körben tudták volna megutáltatni magukat, így az emberek többsége hírből sem hallott erről, ezért az elnevezés szintén ismeretlen volt.

Na de miért vannak ilyen élhetetlen emberek?

Az archaikus korokban ezek elpusztultak, ám egy szervezett modern társadalomban prímán eléldegélhetnek másokra akaszkodva, kihasználva a társadalom és az egyének önzetlenségét, segítő szándékát, ezek nélkül életképtelenek lennének és eltűnnének a süllyesztőben.

ma 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Régen is voltak szerencsétlen életű agglegények, csak az ő siralmuk nem jutott túl a kocsma falain.
ma 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Ez igaz, de akkor ök nem is írtak/mondtak olyanokat, hogy "mindenkinek ALANYI JOGON járna nö"!
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Részben az evolúció, részben a korszellem változása.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
A fokozódó gazdasági válság, és az ebből eredő szociális stressz, ami megrontja az emberi kapcsolatokat.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MDaniel98 ***** válasza:
100%
A nők már sokkal nagyobb húspiacról tudnak válogatni mint akár 40 évvel ezelőtt, illetve az internet miatt az incelek számát is többnek becsüljük most, mivel nagyobb a hangjuk mint az internet széleskörű elterjedése előtt volt, illetve szinte biztos vagyok abban, hogy ezeket az inceles kérdéseket a gyakori adminjai írják ki, hogy növeljék az oldal látogatottságát.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8:


Nem vagyok admin. Lennék szívesen, de sajnos nem vagyok az.

Ellenben nem értek egyet a logikáddal. Ezeket a kérdéseket eleve csak az látja, aki már fent van az oldalon és látigatja. Random ember nem fog ilyen kérdéseket nézegetni, max akkor, ha célzottan incelekre keres rá, és kidobja neki ezt a kérdést a Google.

Szóval nem értem, miért növelné a látogatottságot egy incelekről szóló kérdés.

ma 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!