Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Honnan ez a kulturális izé,...

Honnan ez a kulturális izé, hogy folyamat azt szajkózzák ne máshoz hasonlítsd magad, miközben ők pont ezt teszik, mindig a legjobbakhoz hasonlítják az embert és alapján vonják le a konzekvenciát, hogy……..nem vagy elég jó?

Figyelt kérdés

De ha te teszed ugyanezt akkor eltanácsolnak ennek gyakorlásáról?

Nem a társadalomban kellene előbb változásokat véghezvinni mielőtt kioktatják az egyént?


tegnap 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
kik teszik ezt?
tegnap 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Összeültünk, és kitaláltuk, hogy így fogjuk kikészíteni az inceleket. Szerencsére mindenki tartja magát a tervhez, és működik a dolog. Köszönjük a visszajelzést!
tegnap 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Túl kevés a pont a mondat végén.
tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mégis kik?
tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4


Elnézést, amennyiben nem volt tiszta, úgy értettem, hogy az emberek, Gézát, Pityut, Gyurit is beleértve!

tegnap 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben pláne nem tiszta, mert az emberek kb ahányan vannak, annyi félék. Nyilván vannak, akik hasonlítgatják az embert másokhoz, és vannak, akik nem. És ezek értelemszerűen nem ugyanazt szajkózzák.
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi kulturális izé, mindössze mindenki sikerre vágyik. Van egy csomó ember, aki ezt eléri, neki nincs szüksége "izére". Aki meg erre képtelen, legalább más ócsárlásával próbál relatív sikert felmutatni önmagának.
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7


Én nem vágyom sikerre például. Akkor már itt bukik az állítás. De biztosan defektes vagyok akkor a szemedben.

ma 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!