Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Több könyvre lenne szükségem...

Balazd1026 kérdése:

Több könyvre lenne szükségem a megjegyzésben leírt kategóriákban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni hogy melyek azok a könyvek az olyan kategóriában mint a filozófia, államtudomány, történettudomány, bölcsészet és jogban, amelyeket a legtöbbet ajánlanak a professzorok, tanárok, értelmiségiek.

júl. 14. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Neked nem könyvlistára, hanem egy alkalmas kutatási paradigmára van szükséged!
júl. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon szerteágazó, bölcsészet alatt nem is tudom, mire gondolsz.
júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Akadémiai kiadó kézikönyveit tudom javasolni, ezekból van Filozófia, Magyar történelem, Világtörténelem, de ha érdekel van Magyar irodalom, Magyar nyelv, Világirodalom, Pszichológia is. Kicsit vaskosak (kb. 1500 oldal apróbetűs szöveg) de rendkívül alaposak, BA szintig tartalmazzák a tudásanyagot. Azért ajánlanám, mert minden fejezetét az adott téma egyik elismert szakembere írta, és igy azok között is szabadon lehet válogatni.
júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"amelyeket a legtöbbet ajánlanak a professzorok, tanárok, értelmiségiek"

De kiknek? Kisiskolásoknak vagy akadémikusoknak?

júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Én ezeknek a tudományoknak az évszázados alapműveivel kezdeném, azokat a diákoknak ígyis-úgyis el kell olvasnia, ha elkezdik a szakot.
júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!