Gang stalking esetén meg szokták csinálni a következőket?

Figyelt kérdés

Ugye általában a célszemély öngyilkosságba taszítása a célja az egésznek.


Tehát mindenhová beépített embereket helyeznek.

Nőt küldenek, hogy a kiszemeltet elcsábítsa, párkapcsolatot létesítsen vele az áldozat, aztán meg azon belül abúzálja, folyamatos stressznek tegye ki őt.

Munkára jelentkezés során is olyan alkalmazó hívja el elsőként interjúra akinek a vezetője maga is benne van ezekben a sötét körökben és munkahelyen is pszichológiai terrornak tegyék ki őt.

Ha új kollégát vesznek fel akkor az is egy fizetett zaklató lesz aki különféle technikákkal stresszeli, igyekszik megfélemlíteni a célszemélyt.


Képesek ennyire körbevenni az ember különféle helyekre beágyazott személyekkel?


Ha az öngyilkosság nem jön össze x idő alatt akkor egyszerűen leváltják a zaklatókat másra.


Exem “meghalt, eltűnt”.

A főnököm most halálos beteg.

Jelenleg nem érzem szétstresszelve magam, visszaált a normális bioritmusom több év után.

Túléltem? Vagy újabb hullám következik?


Ha valaki esetleg megkérdezné miért gondolom, hogy engem zaklatnának…. Azért mert a világosság oldalán vagyok. Az ellenállásén.


jún. 28. 18:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
MDaniel98 - a kinyilvánított "Argumentum ad hominem" alapján logikus, hogy te nem vagy értelmiségi...
jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező - kérlek, kissé konkrétabb formában fejtsd ki ezt az állításodat:


"Ha valaki esetleg megkérdezné miért gondolom, hogy engem zaklatnának…. Azért mert a világosság oldalán vagyok. Az ellenállásén."


- Milyen vallási és politikai nézeteket vallasz?

- Mi ellen harcolsz?

jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező hidd el, nem vagy egyedül!


Számtalan embert zaklatnak, aláznak és üldöznek a jelenlegi fasiszta, klerikalista, stb. - vagyis a haladó eszmékre durván reakciós és emberi méltóságot elnyomó kapitalista rendszerben. Íme egy kis ízelítő az áldozatok elhaló sikolyaiból:

[link]

jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

“ - Milyen vallási és politikai nézeteket vallasz?

- Mi ellen harcolsz?”


Erősen rendszer ellenes vagyok és online ahol csak megtehetem a rendszer és az elit ellen buzdítok.

jún. 29. 16:09
 15/18 bollocks ***** válasza:
Józsi, tényleg azt hitted, hogy a gyakorin elbújhatsz előlünk? Menj szépen vissza a bányagyárba szalagot kapálni!
jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

13


Igen, szerintem is ott tartunk, hogy minden olyan emberi értéket ki akarnak gyomlálni jelenleg ami a manipuláció és kontroll útjába állna.


Jelenleg a tendencia az, hogy az agyat, jutalmazó rendszert erős impulzusokra kondicionálják, függővé tegyék, így az emberek figyelmét totálisan elterelve a fő problémákról. Online ugye az ember kattintgat mint a bolond, mert endorfinra van szüksége ezért már le sem áll valami hosszabb, megértést igénylő írás elemzésére. Csak a gyors jutalom számít. Jól szétcsheszték az emberek agyát és ráadásul tök legálisan mert nincs semmilyen jogszabály amely az emberi agy, elme, egészség jólétének védelmét szavatolná.

tegnapelőtt 11:52
 17/18 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező - én ezzel teljesen egyetértek!


A Munkahelyi terror blogon ne felejtsd el tanulmányozni a kommenteket - mert találsz ott nagyon őszinte véleménynyilvánításokat és szellemi gyöngyszemeket is!

tegnapelőtt 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17


Rendben. Köszi. Alaposan átolvasom!

tegnapelőtt 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!