Gang stalking esetén meg szokták csinálni a következőket?

Figyelt kérdés

Ugye általában a célszemély öngyilkosságba taszítása a célja az egésznek.


Tehát mindenhová beépített embereket helyeznek.

Nőt küldenek, hogy a kiszemeltet elcsábítsa, párkapcsolatot létesítsen vele az áldozat, aztán meg azon belül abúzálja, folyamatos stressznek tegye ki őt.

Munkára jelentkezés során is olyan alkalmazó hívja el elsőként interjúra akinek a vezetője maga is benne van ezekben a sötét körökben és munkahelyen is pszichológiai terrornak tegyék ki őt.

Ha új kollégát vesznek fel akkor az is egy fizetett zaklató lesz aki különféle technikákkal stresszeli, igyekszik megfélemlíteni a célszemélyt.


Képesek ennyire körbevenni az ember különféle helyekre beágyazott személyekkel?


Ha az öngyilkosság nem jön össze x idő alatt akkor egyszerűen leváltják a zaklatókat másra.


Exem “meghalt, eltűnt”.

A főnököm most halálos beteg.

Jelenleg nem érzem szétstresszelve magam, visszaált a normális bioritmusom több év után.

Túléltem? Vagy újabb hullám következik?


Ha valaki esetleg megkérdezné miért gondolom, hogy engem zaklatnának…. Azért mert a világosság oldalán vagyok. Az ellenállásén.


jún. 28. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Paranoid skizofrénia?
jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1


Nem.

Egy kérdés.

jún. 28. 19:09
 3/18 MDaniel98 ***** válasza:
84%
Kizártnak tartom, hogy olyan fontos legyél, hogy bárki ilyen mértékű erőforrásokat mozgósítson az öngyilkosságba-kergetésed érdekében.
jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%

Tulajdonképpen mi a kérdés? Természetesen kiterjedten alkalmazzák a szervezett zaklatás módszereit a kiválasztott személyekre - ezt tudjuk. Nem is kellenek ehhez ügynökök egy olyan országban, ahol az ember csak akkor kaphat munkát, ha valamelyik hatalmi kör (politikai párt, egyház, stb.) ezt megengedi.


Én természettudományos végzettségű csúcsértelmiségiként jelenleg 18 éve vagyok munkanélküli. A munkaügyi hivatal volt igazgatója stalkinggal is megtisztelt kb. 14 éve, melyet egy önkormányzati weboldalon nyilvánosan leközölt fotósorozat is igazol.


Az ügy senkit sem érdekel. A legutolsó rendes munkahelyem egy olyan cégnél volt, ahol stratégiai jelentőségű munkaerőnek számítottan, a kirúgásom fontos momentuma volt annak, hogy azóta a cég csak lefele csúszik a lejtőn.


Azóta átmenetileg volt egy szar munkahelyem (néhány hónapra), ahol a végén kiderült, hogy az előző menedzsment titkosszolgálati hivatalosa (akivel az életben nem találkoztam személyesen) jelentett rólam, hogy "súlyosan személyiségzavaros" vagyok - de az ideiglenes megbízatású ultrage@ifax igazgatóra olyan benyomást tettem a kimagasló szakmai és személyiségi adottságaimmal, hogy kikotyogta nekem ezt a titkot. A helyi érdekeltségű kertészegylet jelentett rólam, de a jelentés nem nyert nála megerősítést!


Amúgy ez már nem változtatott azon a tényen, hogy emberileg és anyagilag is csúnyán ki voltam használva, így hanyag eleganciával visszaigazoltam segélyre - és rohadjon tovább ez a rendszer!

tegnapelőtt 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kólauborkával ***** válasza:
66%

3#, elárulom, ha már 2+ éve nem vagy egy szakmában, akkor bizony a szakma elment melletted. Neg ez a csúcsértelmiség kifejezés is olyan, amit egy 8általánossal rendelkező szájából hallasz, de valódi értelmiségektől nem.

Tehát leításod alapján kirúgtak mindenhonnan, mert nem értesz semmihez. Drogozol?

tegnapelőtt 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4


Érdekes amiket írsz.

A főnököm az agykontrolban egész biztosan jártas, hiszen nagyon sikeresen el tudja érni, hogy az ember azt tegye amit ő akar, illetve, hogy bérmentesen a fejedben lakjon, és még az álmaidban is őt lásd, éjjel arra ébredj, hogy ő van előtted. Tehát, hogy az idegrendszered mindig a maximumon pörögjön, üss vagy füss módban működjön a nap 24 órájában. Mestere a lelki terrornak.

tegnapelőtt 13:33
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Kólauborkával - én meg azt árulom el neked, hogy te semmit sem tudsz a "szakmákról" (neked valószínűleg a hivatástudat hiánya nincs olyanod), mert a megszerzett komoly tudás soha sem megy el melletted. Most levizsgáztál nálam, mert ez egy tipikus menedzseri lózung, hogy "a szakma elment melletted"!


Érdekes, akkor egy friss diplomás hogyan érthet bármihez is? Ja, végzős diákként nem vesznek fel sehova, mert még nincs minimum tíz év praxisod egy nevenincs munkakörhöz, 30 évesként meg már gyepesfejűként kezelnek (persze, hisz már magabiztosan mersz pénzt kérni). Egy szakmunkásnak meg már "5 év értékes szakmai tapasztalata van", tehát "a természettudományos diplomáddal kitörölheted!" Bezzeg a tinicurváktól nem kérnek sokéves szakmai referenciákat...


Másrészt nem kell, hogy az embert sokszor kirúgják - azt elég csak egyszer, de rendes szervezett lesározással. Ha nem vagy nagyon bejáratva valamilyen sablonszakmában, akkor már senki se hiszi el az idióta és semmihez sem értő cégvezetők közül, hogy valamihez is értesz. De ha még fel is venne valamelyik, akkor is kötelező betelefonálniuk a helyi kertészegyletbe, ahol kategorikusan megmondják a görénypofának, hogy "őt semmi szín alatt".


Mivel egy átlagos menedzser gyakorlatilag egy életképtelen és szakmailag nullkategóriás parazita (közgazdász, jogász, levelezőin végzett minőségellenőr-mérnök, krízismenedzser, stb.), így sohasem fogja megkockáztatni olyan ember felvételét, akit nem hagytak jóvá az ő gazdái - ennyi a sztori!

tegnapelőtt 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

P.S.

Kólauborkával - full absztinens vagyok. Pályafutásom alatt csakis főnököket és azok mihaszna kedvenc állatait láttam keményen piálni és drogozni.


Pár éve viszont úgy éreztem, hogy elmegy mellettem minden jó, ezért keményen rákaptam az olcsó dohánymentes nikotintermékekre. Három hónap után már minden vágyam a teljes leszokás volt, amit utána csak kerek egy évére rá sikerült. (A magyar lakosság csaknem 50%-a egész életében nem képes a nikotinról leszokni.)


Az alkoholtól mindig csak rosszul voltam, ezért annak a szimbolikus fogyasztását is kerülöm. Szervezetem genetikailag drogellenes, csak cukorzabáló vagyok.

tegnapelőtt 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

P.S. 2.

Kólauborkával írja:

"Tehát leításod alapján kirúgtak mindenhonnan, mert nem értesz semmihez."


Hol írtam olyasmit, hogy "nem értek semmihez"? Azt írtam hogy "természettudományos végzettségű csúcsértelmiségi" vagyok!


Viszont most én is megkérdezem tőled:

A szövegértési problémáid skizofréniára vezethetőek vissza?

tegnapelőtt 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 MDaniel98 ***** válasza:
52%
9# A stílusod alapján még értelmiségi se vagy.
tegnapelőtt 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!