Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Lehet összefüggés aközött,...

Lehet összefüggés aközött, hogy valaki ateista vagy keresztény és, hogy hányszor volt már nemi betegsége?

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényező, de nem hiszem hogy nagy befolyással lenne erre.
2023. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Zcom09 ***** válasza:
100%
A kereszténység sok ága tiltja a házasság előtti sexet. Persze ez nem állít meg mindenkit, de azért ritkítja a nemi életet ezekben a csoportokban. Így igen.
2023. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Azzal van csak összefüggésben, hogy hányszor és hány emberrel szexelt valaki védekezés nélkül. A nemi betegségeknek gőzük nincs róla, milyen a vallásod, nem az alapján fognak megfertőzni vagy nem megfertőzni téged.
2023. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Kólauborkával ***** válasza:
81%

Mondok egy durvát: a nyilvános WC ülőkéjén töltve az időt is össze szedhetsz nemi betegséget.

Szóval ha pont egy olyan keresztény kontrollcsoportot választasz ki, akik csoportosan a MOL benzinkút áldásait épvezik lehet kapsz egy sor olyan adatot, hogy a keresztényeknek van a legtöbb nemi betegségük.

Nesze neked statisztika… (én bohócságnak tartom az esetek úgy 90%-ban, mert sok ember elhiszi azt ami a kamustatisztikán lát).

2023. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

12:27

Én is csk azt a statisztikát hiszem el, amit saját kezüleg hamisítottam. De azért vannak szép számmal olyan nemi betegségek is, amit csak akkor kapnak el a kedves bezinkúti zarándokok, ha a deszka és a fenekük közé éppenséggel becsúszik egy kamionsofőr.

2023. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tekintettel arra, hogy a vallásosokra nem az a jellemző, hogy utánnanéznek a dolgoknak hiteles forrásokból, mivel az egész vallás arra épül, hogy csak elhiszel valamit, amit mondanak, mindenféle kutatómunka, vagy gondolkodás nélkül, szerintem nagyon is.


Nem csak kifejezetten szexuális úton lehet nemibetegségeket elkapni. Aki annyira birka, hogy erre nem goldol, az bizony nagyobb valószínűséggel fertőződik meg. Főleg ha abban a hitben fekszik majd le a férjével gyereknemzés céljából, hogy biztos nincs semmi bajuk, mivel egyiküknek se volt más párja...

2023. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
A kereszténység alapból az egyik legsúlyosabb nemi betegség. Sok ember teljesen elveszti a normális szexuális élet lehetőségét a fertőzés és annak szövődményei hatására!
2023. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mojjo ***** válasza:
93%
@4: Na ezért kellenek szakmai ismeretek a statisztika csinálásához, nem pedig csak gyere gombóc hamm bekaplak alapon csinálunk valamit. Ha komoly, szakmai alapokon nyugvó statisztikáról van szó, akkor kontrollálunk az olyan úgynevezett zavaró változókra, azaz confounderekre, mint amit pl te is említettél. Ez a statisztikakészítés abszolút szakmai alapja. Persze aki totál laikus a témában, az gondolhatja, hogy na ezek miatt hülyeség a statisztika úgy ahogy van. Mint a legtöbb esetben, a tanulás itt is segít.
2023. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Félre ne érts, ha nem is űzöm mesterien, azért valamennyire képben vagyok, de ennek ellenére nem szeretem a statisztikát, azt sem állítom, hogy semmit nem mutat a valóságról, akkor hazudnék, de azért amilyen gyakorisággal amilyen hülyeségekre ma használják annak a statisztika gyakorlati hasznához semmi köze sincsen és e miatt kifejezetten ellenük vagyok laikus körökben, meg úgy nagyjából mindig…
2023. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy lenne ilyen összefüggés.

Keresztények is dugnak, mint a nyulak, nagy különbség nincs.

2023. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!