Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kinek mi a foglalkozása akik...

Kinek mi a foglalkozása akik itt kommentelnek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 10:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Pedagógus.


Ebben a kategóriában már csak ritkán kommentelek.

Régebben sokat, és elég "nagy terjedelemben".

Az okoska kedvéért: vakon gépelek, és gyorsan.

Más területeken is gyors és alapos vagyok; pont nemrég mondta az egyik kolléganőm, hogy én háromszor megfordulok, mire valaki más egyszer megmozdul... Ezt az utóbbi kategóriát nem is nagyon bírom elviselni, meg még egy rakás másikat sem, de ez már abszolút nem ide tartozik. :D

2018. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bányamérnök vagyok.

A bányaművelésért felelek és szorosan együttműködök a termelési és karbantartási osztály szakembereivel.

2018. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Kódolással kezdtem, programtervezőként folytattam, alkalmazott informatikus (és még ezzel összefüggő számos más terület) tölti ki az időm azon részét, amit rászánok (világéletemben a függetlenséget tekintettem a működésem alapjának).

Mostanában - nem utolsósorban e fórum tulajdonságainak jelentős módosulásai folytán - érdekel a filozófia és a pszichológia.

Például konkrétan e kérdés első válaszának pontszámából következően is foglakoztat a gondolat: miféle agya, miféle gondolatvilága, jelleme és torzulásai lehetnek azon emberfajtának, akinek egy semleges leíró, önjellemző válasz akkora problémát okoz, hogy nem tekinti hasznosnak. Lássuk be, ha ez normává válik, nem sok jövőt jósolhatunk az emberiségnek. De optimista vagyok, keresem a magyarázatot. Utána a kiküszöbölés módszertana következhet.

2018. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Wadmalac ***** válasza:
100%

Van finommech. műszerész technikusi végzettségem, egy ezeréves elavult hálózatgazdai, ISO 2001 és ISO 14001 belső auditori képesítésem, CNC szerszámgép kezelői és programozói végzettségem, meg egy német és angol közép nyelvvizsgám.

Dolgoztam már egy új gyár teljes gyártósori telepítésén karbantartási és műszaki főnökként (beleértve magyar nyelvű teljes karbantartási és kezelési gépdokumentáció készítése, karb. rendszer beüzemelése), dolgoztam autógyárban a Fiat (dízelmotor) és a Magneti-Marelli (motorkomputer) cégképviseleti mérnökeként helyi hibaelhárítóként, majd kereskedő-mérnökként német hegesztőgépeket forgalmaztam.

Jelenleg gépészmérnöki-kereskedői munkakör. Szerszámgépgyártó üzemben bérmunka projekteket intézek, árajánlatadás (forgácsolási kalkuláció, anyagköltség stb.), megrendelések fogadása, indítása, projektfelügyelés (egyeztetés technológiával, logisztikával, anyagbeszerzés, határidők ellenőrzése, kiszállítási ügyintézés), új vevők keresése, szóval műszaki-kereskedelmi vegyes meló.

2*Sü-höz hasonlóan munka közbeni kis agylazítás céljából vagyok itt. Amíg GYK-val együtt tartom a többiek tempóját, addig elműködik. Ha sűrű a meló, persze annak van prioritása.

A mai GYK-s hozzászólásaim közt gyáron belül a lábamban van 3 km, telefonáltam összesen 2 és fél órát, maileztem 2 órát, szóval nem éppen punnyadás. Ezt a kommentet kb. 30 percbe került megírnom, pedig összesen 5 perc kell hozzá, csak közben futok, intézek stb.

2018. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Magamat csak az 56-os, azaz ötvenhat százalékosságomra kényesen vigyázó történelem szakos gitárkedvelő énektanár lenni. Jelenleg saját "tudományos" génmegörző projektemen dolgozom a szegedi és Kalocsai fűszerpaprika házasításával kapcsolatban, valamint színi rendező tevékenységeket is folytatok egy gyermekszínpadon.
2018. szept. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!