Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kinek mi a foglalkozása akik...

Kinek mi a foglalkozása akik itt kommentelnek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 10:03
1 2
 1/15 2*Sü ***** válasza:
87%
Informatikus, azon belül kb. a szoftverfejlesztés minden lépésében részt veszek a tervezéstől az üzemeltetésen át a programozásig. Régebben voltam főállásban informatikus és néptáncoktató 2 in 1 alapon. (Emellett jó ideig aktívan folytattam filozófiai tanulmányokat is, de az nem foglalkozás volt, viszont jóval több, mint egyszerű hobbi.)
2018. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fűtő a Napnál. Mellėkállásban a Mávnál vonatkerėk lėgnyomasmėrő mėrnök.
2018. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát süsü egyáltalán nem akarlak szivatni, de amennyi kommentet és amilyen terjedelemben ide írogatsz, hát nem végezhetsz valami nagy munkát...
2018. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én a Napnál vagyok nyomásmérő mérnök, és a MÁV-nál fűtő. :))

Amúgy foglalkozást, vagy tanult szakmát kérdezel? Van, akinél a kettő nem azonos. Pl. van, aki ipari vezérléstechnikát tanult, de amúgy lángossütő.

2018. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"amennyi kommentet és amilyen terjedelemben"

Ki tudja, lehet, hogy egy óra alatt elvégzi mások két napi munkáját.

2018. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 2*Sü ***** válasza:
95%
#3: Mivel informatikus vagyok, gyorsan gépelek. A munkaidőt meg a szabadidőt életmódomból fakadóan hajlamos vagyok összefésülni. (Otthon, kötetlen munkaidőben dolgozom, pl. most is némi kódolás után kanyarodtam ide.) Úgy szokott működni, hogy írok egy választ, dolgozom egy kicsit, majd megint írok egy választ, de közben mocorog a fejemben a következő kódrész során felmerülő probléma is, mire végzek egy válasz megírásával, a kódolás során felmerülő problémára is körvonalazódik a fejemben a megoldás. De amúgy is az igazi erősségem inkább a tervezés, problémamegoldás, mintsem a kódolás, ennek megfelelően alakul a cégünknél a munkamegosztás is, inkább gondolkodósabb, kreatívabb feladatokat kapok, vagy vállalok be, és kevésbé kódolás szempontjából időigényes feladatokat. Azért a nagy GYK-n való lustálkodás közben tettem le nagyobb dolgokat is arra a bizonyos fiktív asztalra.
2018. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is informatikus vagyok, nem annyira programozó hanem inkább elemző munkakörben, de nem szeretek dolgozni, úgyhogy a munkaidőm nagy részében sunyiban internetezem, ebookot olvasok, sakkozom, és csak annyi munkát végzek, amennyit muszáj hogy ne rúgjanak ki... Jóval az informatikus átlag alatt keresek, de megélek, lazsálok, művelődöm, játszom, jó élet ez.
2018. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Silber ***** válasza:
Vegyészmérnökként dolgozom, azon belül szakértői pozícióban.
2018. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A szakmám kisállattenyésztő, de ezt csak otthon, munka mellett csinálom.
2018. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Sikeres munkanélküli vagyok, de jól megélek belőle, köszönöm.
2018. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!