Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Érdemes nekünk gondolkodni...

Érdemes nekünk gondolkodni átlag embereknek azon, hogy meddig tart a világűr, vagy, hogy keletkezett, stb ilyeneken, vagy bizzuk ezt a tudósokra?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2010. ápr. 10. 20:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
szerintem igen.en sokkal nagyobnak(okosabbnak) tartom magam mint egy "tudos"ezert sokszor gondolkodom ilyesmiröl is. mindeg logikusan kell a dolgokra nezni es ugy többet latsz....
2010. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat. : )


engem nagyon érdekel, hogy hogyan keletkezett a világűr?!:O

2010. ápr. 11. 11:30
 13/16 anonim ***** válasza:

Fordítsd meg a kérdést, és kérdezz visszafele!


Szeretnél olyan ember lenni, aki soha semmin nem gondolkodik, nem értelmez, nem ért, csak elfogad, esetleg alkalmaz ismereteket? Aki sosem teszi fel magában a "miért" kérdést?


Így már nyilvánvaló a válasz.

2010. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes gondolkodni, mondjuk rájönni úgy sem fogunk, de legalább nem unatkozunk:D

Nem tudom mi a világűr is miért jött létre ez az egész anyagi mindenség amiben mi is élünk parányi lényekként egy aprócska bolygón, de nagyon érdekel hogy mi lehet ez az egész és miért van, de sajnos ahhoz még túl kicsik vagyunk és fejletlenek hogy kiderítsük ezeket a dolgokat, talán több faj is van a világűrben akik már tudják rá a választ, vagy esetleg egy szuper intelligens faj alkotta az egész világűrt, talán csak egy kis atom amit ők csináltak.

2010. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés. Én kifejezetten szeretek ezen lamentálni. Űr, végtelen, megpróbálni felfogni a végtelent, rendet tenni a halmazelméletekben, meglátni a káoszt a káoszon belül (amihez ugye valamiféle rendszer is kell, ami eleve paradoxon(nak tűnik)). Van értelme, mert foglalkoztat, üzemeltethetem a kutató énem. Más meg, aki 'mindent' másra bíz, annak mi marad? Az üresfejű, életunt fogyasztói szerepkör? Leginkább az.
2012. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A tudós is csak ember, szóval tök mindegy.
2012. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!