Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Két nagyon okos többegyetemes...

Két nagyon okos többegyetemes szülőnek csak szintés okos gyereke születhet?

Figyelt kérdés
Mennyi az esély arra, hogy két matekzseninek például olyan gyereke születik aki kixsit sem konyít a matekhoz?
2010. márc. 13. 00:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szüleim oksak, diplomásak, értelmesek. én szintén elég okos vagyok, egyetemre járok, de az öcsémbe semmi értelem nem szorult. szakmunkásba jár, mert pl egyáltalán nem érti a matekot, még az áltsulis anyagot sem. pedig különtanár is volt, minden. anyumék elfogadták, ez van.
2010. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát éppen a matek az, ahol csak neveléssel nem lehet semmit elérni, ha nincs a gyereknek érzéke hozzá, akkor minden hiába.


De a gyerek nem csak a szülötöl örökölhet tulajdonságoakt, hanem az összes ösétöl is, és olyan azért nincs, hogy MINDEN ös matekzseni.

2010. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem igaz. Ismerek olyant, hogy apja orvos és anyja tanárnő de a fiukat ismeretséggel rakosgatták minden nevezetes suliba, egyetembe de a fiuk csak nem lett atomfizikus. Sőt inkább egy részeges csavargó lett, és mindezek mellett munkanélküli, mert eljátszotta apukának meg anyukának az ismeretségét.
2010. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
egyik osztálytársam anyja matek-fizika szakos tanár gimiben, apja orvos, a gyerek viszont kimondottan buta. Én is furcsállom, de ez van.
2010. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!