Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Rubik kockát hogy kell bejáratni?

Rubik kockát hogy kell bejáratni?

Figyelt kérdés
Hogy kell bejáratni a Rubik kockát? Azt szeretném hogy könnyen lehessen forgatni. Jubileumi kiadású. Tescos.
2014. dec. 12. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
szilikon spray
2014. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha szétfeszítve forgatom ?
2014. dec. 12. 20:39
 3/10 A kérdező kommentje:
És hogy szedjem szét ? Valami szerszámmal ? Mert kézzel szinte teljesen lehetetlen. Valami ezközt írjatok :)
2014. dec. 12. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne szedd szét, nem jó neki.

A szilikon csodákat művel.

2014. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mi a hatodik színe, narancssárga vagy lila? Ha lila, akkor valószínűleg már hiába járatod. Viszont akkor tippelek, hogy festett és nem ragasztott!

Ha narancs, akkor viszont valószínűleg tappancs már :c

Egyébként igen, szilikon.

2014. dec. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:

"És hogy szedjem szét ?"

Sehogy. Befújod a szilikont a résekbe, kívülről mindenhonnan szárazra törlöd és kész.

Egyébként szét lehet szedni.

Valamelyik két szemben lévő oldalon a középső kockának van egy levehető kupakja, alatta egy csavar. Ha ezt kiveszed, szépen szét lehet bontani.

Én gépész vagyok, nem kockapörgető profi, én ezen az egyetlen módon tudom kirakni az összekevert kockát. :D

2014. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előrebocsátva, hogy ezekhez a modern kockákhoz nem értek, 30 évvel ezelőtt kockáztam sokat. Akkor szétszedtük és citromreszelőn lereszelt szappannal szórtuk meg a belső részeket, és úgy raktuk össze. Napokig pergett belőle (a fekete nadrágodra) a szappan pora, de forogni szuperül forgott.
2014. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát igazából az a kocka nem lesz sokkal jobb. Versenykockát vegyél. oyu Aolong Weilong, Dayan Zhanchi.
2014. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. dec. 13. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
forgazsd sokat
2014. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!