Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kirakni a rubik -...

Hogy lehet kirakni a rubik - kockát? Nektek már sikerült?

Figyelt kérdés
Én már próbáltam a zöld felét sikerült kiraknom nagy nehezen. Am. tudom fenn van a neten a megoldása de nekem egy kicsit bonyolut ahogy ott le van irva. Van rá valamilyen egyszerűbb szabály hogyan lehet kirakni?
2010. ápr. 17. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

és igen.

2010. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Silber ***** válasza:

Én innen tanultam meg kirakni:

[link]

Napi 1-2 óra gyakorlással 3 hét alatt sikerült. Nem nagy cucc :) Ha van egy kis térlátásod nem lesz nehéz.

2010. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kicsit bonyolultnak tűnik elsőre, de vannak módszerek.Pl ha megtanulod a betűjeleket(szerintem ez jobb mint videó után csinálni) akkor elég lesz csak rá kell nézned egy szám és betű sorozatból álló algoritmusra (PL R'U2R2UR'URU'U'B'R'B )és már végre is tudod hajtani. Eleinte célszerű lassan tekerni és sorolni magadban a betűket ahogy tekered aztán lehet gyorsítani és végül már csak reflexből fog jönni ahogy meglátod a megoldandó permutációt, orientációt. Egyébként ki tudom rakni, olyan 3 hét alatt tanultam meg és eddig 27mp volt a legjobb időm ami nem valami nagy szám és tudnék rajta javítani de mostanában már nem izgat annyira:P
2010. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) 3 hét alatt meg lehet tanulni!? Az tök jó :) Na majd gyakorolni fogom :)Am a videoról kezdtem el gyakorolni ez tűnik a legkönnyebbnek mert mutattja plussz el is magyarázza hogy kell! :) De mindenkinek más válik be :) Egyelőre a betű és szám kombináció kínai de gondolom csak elsőre tűnik ilyen bonyolultnak :) Szerintem nem rossz a 27 mp :) Ügyesek vagytok hogy kitudjátok rakni! :)
2010. ápr. 18. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!