Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek idegenek...

Edward Cullen ® kérdése:

Szerintetek léteznek idegenek valahol a világűrben?

Figyelt kérdés
Elsősorban a véleményetekre vagyok kíváncsi , vagy tudtok e erről vmit , esetleg tényeket amik bizonyítanák... találkozott e már vki Alienekkel? XD na jó de csak komolyan :P
2009. dec. 8. 21:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűnek tartom, hogy valahol vannak földönkívüliek, bár valahol őket is embernek tekintem.
2009. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az a legdurvább hogy pl. az amcsik jelentős hányada azt hiszi hogy a star wars valós eseményeket dolgoz fel xd
2009. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

képzeld,én láttam egy megmagyarázhatatlan,vagyis négy megmagyarázhatatlan narancsos gömböt... szerintem ufók voltak,és nem voltam egyedül,szóval nem vagyok hülye!Előtte is és most is száz százalékosan tudok a létezésükről,sajnos a nasa sok mindent próbál eltitkolni,de egyre több ember találkozik ufókkal,és magukkal a lényekkel is,ennél fogva, ha már csak minden második ember nem látott ufót,vagy lényt,akkor talán be merik jelenteni ezek a szemetek, hogy mindvégig lóvátettek minket,és hogy ők már x ideje tudnak az ufók,és különböző idegen fajok létezéséről,egy biztos,és ezt merem állítani,hogy 2032-ig de legkésőbb 2035-ig ideérnek!

Egyébként csodálkoznál,hány megfigyelés történt tavaj októberben..asszem megdőlt az ufórekord! :D

2009. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Én biztos vagyok benne, hogy igen léteznek és abban is hogy meglátogattak minket, sőt látogatnak minket. Renget sok hiteles beszámoló van(nem csak civil emberektől).
2009. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én is hiszem hogy létezik az univerzumban máshol is élet.Azt is elképzelhetőnek tartom hogy jártak már a földön.
2009. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Több milliárd galaxis van. Mindegyikben több milliárd csillag. ha csak 1%-uknak van bolygójuk akkor is több milliárd bolygóról beszélünk. ha azoknak csak 0,1%-a alkalmas életre akkor is több milliárd bolygón lehet élet. baktériumoktól kezdve a növényekig. és ha ezeknek csak 0,1%-án alakult ki a miénkhez hasonló "fejlett" (bár mihez képest fejlett ugye) akkor is több millió civilizáció lehet a több milliárd galaxis valamelyikében. Lehet h a miénkben is van hiszen itt is több milliárd csillag van és ez csak egy galaxis a rengetegből.

Szóval biztos hogy van máshol is élet sőt abba is biztos vagyok h fejlett sőt a miénknél is fejlettebb civilizációk is vannak.

De az h idelátogatnak és csóri parasztok veteményébe köröket rajzolgatnak nah ez egy baromság.

2009. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
93%

matematikailag kicsi az esélye?


És honnan lehet tudni, hogy csak a földi szén alapú életforma születhet valahol?

Mi van ha 5000 fényévval arrébb pont egy szilicium alapú életforma alakult ki? Esetleg olyan életforma ami nem az általunk ismert fizika törvényei szerint él?


Iszonyat gyerek cipőben jár még a tudomány, higyj nekem kérdező! :) Rengeteg dologra nem tudjuk a választ, és válaszolva a kérdésedre:


igen NAGY a valószínűsége, hogy van élet máshol is.

2010. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
láttam én is erről 1 műsort, mikor széntől eltérő alapú életformákról volt , szó. Nem tudom ,h lehetséges e ez, mai gondolkodásmóddal elég nehéz elképzelni, de miért ne?! Jah, egyépként szerintem is lézeznek. Vhol biztosan... De hogy létezik e olyan értelmes életforma mely tudna az emberi civilizációrol? Ez a kérdés. :D Kössz a válaszokat!
2010. aug. 1. 09:53
 29/29 anonim válasza:

Itt megtalálhatod a választ a kérdésedre:

Into the Universe with Stephen Hawking (minisorozat)


Stephen Hawking, a világ egyik legismertebb és legzseniálisabb tudósa kalauzol el minket a kozológia világba.

Utunk során számítógépes animációk segítségével felfedezzük az idő-térsík végtelenjét, a Világegyetem mélységeit, a földönkívüli létformák és az időutazás lehetőségeit.

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!