Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek idegenek...

Edward Cullen ® kérdése:

Szerintetek léteznek idegenek valahol a világűrben?

Figyelt kérdés
Elsősorban a véleményetekre vagyok kíváncsi , vagy tudtok e erről vmit , esetleg tényeket amik bizonyítanák... találkozott e már vki Alienekkel? XD na jó de csak komolyan :P
2009. dec. 8. 21:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
hát mivel bizonyíték nincs rájuk, így azt tudom mondani, hogy hiszek bennük. Elég nagy az univerzum ahhoz, hogy legyen még benne bőven élet, így végülis nem is csak hit. Tudományos oldalról mondhatjuk, hogy van reális valószínűsége, hogy van még olyan bolygó ahol kialakult értelmes élet.
2009. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
86%

Hát én nem találkoztam még velük de tudom hogy léteznek:)

A világűrnek alig egy icike-picike kis szegletét ismerjük,csak a tudósok és egyes emberek olyan beképzeltek,hogy azt gondolják mi vagyunk az egyedüliek a galaxisban.Vagy csak szűk látókörűek.Vagy csak nem fogadják el a tényeket.

2009. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A legidiótább élienek nem a világűrben vannak...
2009. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
ki tudja. lehet, hogy van az embereknél és szánalmasabb faj valahol messze:)
2009. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
és == is
2009. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
én hiszek bennük :))
2009. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 igabcsy ***** válasza:
95%

Felfoghatatlanul nagy ez az univerzum, és a nagy számok törvénye szerint ha a Földön kialakult, akkor miért ne történhetett meg máshol is?

Nekem is az a véleményem, hogy létezhet máshol is értelmes élet.

Soha nem találkoztam földön kívülivel, és nem is láttam még őket - már ha egyáltalán jártak erre. De a létezésükben hiszek.

2009. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem hit kérdése.
2009. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Ellentmondásos a dolog, mert egyrészről azt is mondhatjuk, hogy hatalmas az univerzum és biztos hogy egy ekkora valamiben kell lennie még rajtunk kívül valakiknek. Másrészről viszont matematikai számításokat végezve az jön ki, hogy minimálisan kicsi az esély arra, hogy civilizált élet alakuljon ki akárhol is, ÉS az egyik legfontosabb, hogy annak virágkora pont egybeessen velünk. (mert hogy azzal sokra nem megyünk ha 1000 éve volt egy civilizáció valahol ami kiírtotta magát)


Szóval én úgy olvastam, hogy matematikailag lemodellezve nagyon valószínű, hogy nincsenek. Ebben viszont csak két dolog a bibi, a matematika, meg a modell... :)


Úgyhogy mindent összevetve: nemt'om

2009. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
sSok a csillag, így nagy a valószínűség is más életre. Akár velünk egyidőben. Ahogy itt, úgy máshol is lejátszódnak/tak a bolygóképződések. Túl nagy a világűr ahhoz, hogy egyedüli civilizációként legyünk benne.
2009. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!