Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Biagio...

Mi a véleményetek Biagio Russo "Istenek rabszolgái" c. könyvéről?

Figyelt kérdés
Én elolvastam, és finoman szólva zagyvaságnak tűnik, a Kossuth Kiadó azonban kb. úgy tálalja, mintha a szerző lenne az, aki tudja a tutit a teremtésről meg az őstörténetről... miközben vmi banki hivatalnok vagy miféle. Ez miért jó, ki veszi meg ezt a könyvet?

#teremtéstörténet #áltudomány #Istenek rabszolgái
2014. jan. 22. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jó körítést tudsz keríteni egy solognak, akkor szinte bármi eladható.

Hogy ki veszi meg? Szerinted ki nézi az EZO tv-t?

Mint mondtam bármit el lehet adni, ha ügyes vagy.

Ezer éves "urban legend":

Egy fószer porrá őrölt tégylát patkányméregként árusít a piacon. Jön egy néni, megkérdezi hogy működik. Válasz:

Elkapja a patkányt oszt' a szemibe' szórja!

A néni vett is, a történet szerint nem is egy.

De, ha elkapod a patkányt, akkor'minek a méreg?

Szóval be elhet palizni pár embert...

2014. jan. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Acrab válasza:

Ahhoz képest, hogy az elején látszólag milyen sok adattal operál, a végén folyamatosan csak hozzátesz, és sajnos visszafogottan akaródzik csak, hosssszszszas megfontolások után bárhol is véleményt alkotni. Ok, ez is sarkítás, de én meg így látom bizonyos nézőpontból.

OFF: # - Ki veszi meg? Mondjuk speciel az, aki szeret utána járni a dolgoknak, az akinek már távolról bűzlik, hogy pl. a Biblia egy fércelt, lebutított, lopott "mű". Legalább ha ezt tudjuk ésszerű utána járni, hogy honnét lopták és milyen céllal - nem???

# - Ami a zagyvaságot illeti a szerző a Sumér és azt is megelőző korokra kíváncsi egészen visszamenőleg minimum 250'000 évig. Már ez tetszik nekem. Délutánjait biztos nem a barátok közt olasz megfelelőinek nézésével tölti.

# - Más... teljesen egyszerű téziseket, alapvetéseket figyelembe véve. Ti, kedves ártatlan internetezők ugye mind azt tapasztaljuk, hogy pl. a M.T.A. hivatásos doktoranduszai gőz erővel a magyarság érdekeiért dolgozik, ugye??? Meg az van, hogy mindenkit tárt karral várnak maguk közé, aki ellenkező véleményen van és az igazságot keresi, ugye????

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy manapság a "hobbi-régészek", lelkes kamarai tagságok nélküli "amatőr kutatók" többet adnak a világnak, mint a rizsporos parókás Q$#@@-ok.


ON: El kell olvasni. Az író olyan, mintha shotgunnal hadonászna és érzi hogy kezdetektől fogva milyen kínosan kevés hely van mondanivalója kifejtésére. Én szívesen olvasnám azon meglátásait amik ebbe a könyvbe nem fértek bele.

2014. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!