Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ciki, ha szilveszter éjjelén...

Ciki, ha szilveszter éjjelén is matematika feladatokkal szórakoztatom magam?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 21:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Elhiszed ,hogy én is ilyenekkel foglalkozok,pedig régebben nagy parti arc voltam.Tudod mit számolj ki?Hogy mikor is van pont szilveszter éjjel:). Mert pl: össze vissza tekergetjük az órát,nos akkor mikor is van pont év váltás?Ott az időzónás is,nem tudom hol laksz,de az ország keleti részében elvileg előbb van 0.00-óra,stb...
2013. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem. Az a ciki, akinek a szilveszter az iszok-hányok-beledőlök háromszögről szól.
2013. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
36%
Mér lenne a szilveszter kényszerbuli? ugyan olyan esemény mint a karácsony, vagy a szülinap, vagy talán ezeket se ünnepli az a zacskóarcú, aki ezt írta?
2013. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem zacskóarcú jóóó!:).Hisz ki nem számol szilveszter éjjel?Aki nem talaj részeg már 8-kor?10-9-8-7...:)és utána jöhet a nagy bumm elmélet:)!
2013. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Tom Benko ***** válasza:

@13: És mi van, ha a kérdező nem keresztény? Akkor mégis, hogyan ünnepelné a karácsonyt.

Amúgy a szilveszter mára erősen kényszerbulivá lett, mert mindenhonnan az dől, hogy neked ilyenkor rángatóznod kell, mint egy epilepsziásnak, közben tajtrészegre inni magad. Mi több, aki nem ezt csinálja, az beszükült beporosodott köcsög.

2013. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ki mondta ezt?

Mi is beszélgetni, társasozni, esetleg filmezni fogunk, közben mérsékelten iszunk.

Így is lehet.

2013. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez azért korosztály függő is.Öreganyám se hiszem hogy az idén is elmegy bulizni 81 évesen:).Én is itthon leszek 33 évesen a gyerekemmel,mert így jött ki a kapcsolattartás,de nem bánom,mert én már kitomboltam magam fontosabb a gyerekem minthogy itt egyezkedjek anyucival.Igaz 9-kor már alszik,de mit csináljak,nuku pia...Ebből már volt botrány,hogy elmentem,miközben a mamáékkal aludt 2 éve.Pedig,mennyi házibuliba meghívtak idén is,főleg agglegényként:)...
2013. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Tom Benko ***** válasza:
@16: Valószínűleg mi is.
2013. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 BringaManó ***** válasza:
50%
Szerintem az a ciki, ha valaki a GYK-válaszok alapján dönti el valamiről, hogy ciki-e. :-)
2014. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!