Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el az akaratomat?

Hogyan érjem el az akaratomat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy egyest niológiábol házifeladatra.

A szüleimnek azt mondtam, hogy mivel aznapra kellet ültetni buzát és én árpát ültettem, azt mondtam arra kaptam egyest.

Anyám be akar menni beszélni a tanárral.

Hogyan tudnám lebeszélni róla?



2013. márc. 26. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy megmondod neki az igazat.
2013. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most már teljesen mindegy, ezt elszúrtad.

De ha levontad a megfelelő konzekvenciát, akkor semmi baj.

Legközelebb rendesen csináld meg a házidat, vagy tanulj rendesen, nem tudom, mire kaptál egyest, és ne hazudj a dolgaiddal kapcsolatban, mert még jobban ráfázol.

2013. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

És ha lebeszélted, mit érsz el? Megúszol egy ejnye-bejnyét? Lehet, de jön a következő, megállapítják, hogy csalni próbálsz, közben a tudáshiány már egyre nehezebben pótolható. Szóval megkezded önmagad leépítését. Eleinte úgy látszik hasznos (egy lecseszéssel kevesebb), mire észreveszed, hogy mégse, már késő lesz.

Kezdd el ültetni az a búzát, és terjeszd, hogy pótolod a hiányosságokat. Hasznos lesz.

2013. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy gazember akarsz-e lenni, vagy tisztességes.

Először ezt döntsd el, a többi már ebből következik.

2013. ápr. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, mi történt?

Írd meg, ha gondolod.


Amúgy már a címválasztás is egy sumák dolog volt, szerintem. Mi az, hogy "az akaratod"?

Én a helyedben próbálnék ilyet nem tenni.


Csak egyszer terjedjen el rólad, hogy sumák ember vagy... nagyon nehéz utána ezt lemosni, és senki nem fog becsülni semmire.

2013. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!