Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan érjem el a maximális...

Hogyan érjem el a maximális FPS-t a gépemen?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, már midnent próbáltam... vannak játékaim, amik nagyon jól mennek, és több fps re is képesek, mert bármit müvelek közben, az 60 on áll. a monitor 75 Hz n megy, és más játékokban (1-2) volt akár 90 is, nem nagy szám, de nem ez a lényeg. a Függőleges Szinkronizációt kikapcsoltam, de így sem lett jobb. meglehet hogy az alkalmazás 60 nál többet nem bír, de ha igen? nVidia GT440 es kártyáról van szó, AMD Phenom X4 B50 CPU, 2x4 GB RAM ról. Az érdekes ott van, hogy haveromnak norm grafon 100 fps volt a cod egyik részében, ugyanazt elhoztam tőle, majd ugyanazokra a low beállításokra tettem, kóddal növeltük 300 ra az FPS korlátot de attól még 60 on futott, és bármit tettem meg se rezzent... ugyanugy 60 maradt mikor ultra low ra tettem minden létező beállítást, és ugyaugy 60 volt a lehető legjobb minőségen is... ez mér van????
2013. márc. 26. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Kedves FPS huszárok a monitor teljesítményére is gondoltatok? a másik ha nem laggol akkor minek a 50000FPS?

power


"kóddal növeltük 300 ra"

tudod hogy az a bizonyos kod mit csinál ?

2013. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

létezik olyan is, hogy valamit elb*sztak(/nem optimalizáltak még) a készítők, és ezért nem megy el rendesen.

Nekem nincs valami jo gépem, de csomo játék megy akadás nélkül, de pl BrickForce akadt mint egy Crysis3. Ami egy vicc amúgy...

2013. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Cry3 nem akad, másrészt meg tudom mit tesz. Alapból le van korlátozva az FPS, hogy miért, azt nem tudom. Kóddal növeltük a korlátot, hogy mégtöbb lehessen.. neki volt, mikor a 300 at ütötte, nekem így is ugy is a max 60. A monitor egy BenQ FP767, 75 Hz n megy, magyarul a 70 FPS nek min meg kellene lennie nem??? és tudom nekem nem kell magyarázni, 25 fps felett ugy is összemosódik, és szépen fut , de azért a 30 és 60 FPS között megvolt a különbség a Dead Space 1 ben... Én csak annyit szeretnék, ha a gép azt nyujtaná, amire képes, nem azt, amit egyes korlátok engednek... Feltételezem szebben futna, és kevésbé bántaná a szemet, minél nagyobb FPS en... Plazma monitoron kb tudom, m1 mennyi FPS el megy, ha már egyszer 60. De basszus, ha a Crysis 2 90 en ment, ez mér megy 60 on?
2013. márc. 26. 12:58
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] ez az induló vidi alatt 1600 FPS el ment xD azt vettem észre, hogy a vezérlőpultban ki kell kapcsolni a VSync et, a game ban pedig be... na de az adott játék, aminél kellene a magas FPS, az sajna nem rendelkezik beépített VSync kapcsolóval :(
2013. márc. 26. 14:26
 5/8 A kérdező kommentje:
[link] nah ha a játék is ennyivel menne... ehh mit nem adnék Extrem graf mellett 100+ FPS nek *-*
2013. márc. 26. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
már megbocsájs, de miajóistennek kell 60-nál több fps? A szemed úgysem képes érzékelni. 30 fps már tökéletes mozgókép. CoDokban azért nem árt ha van 45 legalább, de fölötte mindegy, hogy mennyi, mert tökéletes. Inkább örűlj neki, hogy van elég jó géped és nem 25 fps-el szívsz, mint elég sokan :|
2013. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak huszárok
2013. márc. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1, igen örülök h elég jó gépem van, de hidd el nekem... én észreveszem a különbséget 30 és 60 vagy + közötti FPS nél. 2 nem vagyok huszár, csak szeretem ha kihasználhatom a maximális teljesítményt. De már rájöttem mit hogyan kell, és müködik is, szóval köszi a sok segítséget, és elsőnek: régen tudod milyen gépem volt? AMD Sempron 3200+ 1,8 GHz s proci, 1 GB RAM, 128 mb GeForce 6600 GT video kari, egy ECS alaplappal... én aztán tudom milyen az, ha minden szaggat, még aminek nem kellene az is... második: nem vagyok huszár. Huszárkodás, ha a maxot szeretném kihozni a gépemből? Az a helyzet nem vagyok gazdag. Aki megteheti, és nem tetszik gépe jelenlegi teljesítménye az beleb@sz egy GTX660 TI t vagy jobbat, egy 6+ magos faca CPU t, egy jó kis tuning alaplapot ami támogat minden a sz@rt, kb 16 GB RAM ot, csak ugy szimplán feszítésből, meg egy 500 GB os SSD t, csak mert "mindent a teljesítményért"... Én nem vagyok huszár.. ha az lennék egész nap azon bacnám az agyam hogyan legyen jobb gépem, de ez csak némileg érdekel. Épp eltünődtem vajon mit bírna, és így jutott eszembe, vajon mennyi a max fps egy adott játékban, mert látom hogy korlátolt. Szóval kérdésemre bár választ hasznosat nem kaptam, amit akartam megtudtam, és én itt meg vagyok elégedve. Köszi hogy vettétek a fáradtságot elolvasni a kérdésem, majd válaszolni rá, további szép napot ;)
2013. márc. 27. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!