Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz? Ha egy kilőtt lövedék,...

Igaz? Ha egy kilőtt lövedék, legyen egy puskagolyó közel halad el hozzád akkor azt hallani lehet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 11:37
1 2
 11/16 anonim válasza:

"Ami maradandó halláskárosodást okozhat, köszönöm, hogy önmagadnak ellentmondva kifejtetted, az általam említett tényeket, így hitelességét, már magad is igazoltad, azzal, hogy naívan még akartál győzni :)"


Úristen... Na mindegy, akkor elmagyarázom a te szinteden: A FEGYVER HANGJA SÜKETÍT MEG, NEM A GOLYÓÉ.


A golyó önmagában repülve nem hangos. A HÜVELYBEN bekövetkező robbanás a hangos.

2012. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Az én szintemen? Majd ha nem a counter-striken nőssz fel, akkor magyarázhatsz, mert ami átlépi a hangsebességet, annak nincs hangja? Istenem...
2012. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

A golyók nem lépik át a hangsebességet, mert annál a sebességnél túl nagy károkat okozna a köpenyében a súrlódás.


És köszi, nem counter-strike-on nőttem fel, nem egy fegyverrel lőttem már életemben :)

2012. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Töri a levegőt, istenem, én sem egy fegyverrel lőttem , de azt nem értem, hogy aki nem ért hozzá minek szól bele...
2012. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Töri a levegőt... Szép kifejezés. Ha arra gondolsz, hogy levegőt tol maga előtt, ami hullámok formájában hangként érzékelődik a fülben, igazad van. Viszont ez nem elég hangos ahhoz, hogy bármilyen kárt tegyen a hallószervekben. Sokkal inkább kell félni a melegétől, ha közel repül el, bár ez kaliberfüggő.
2012. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
XD a golyó átlépi hangsebességet.....uristen kretének-.-
2012. dec. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!