Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A heroinfogyasztásnál miért...

A heroinfogyasztásnál miért szokták ezeket csinálni?

Figyelt kérdés
Két dolgot nem teljesen értek. Miért kell a heroint felmelegíteni a beadás előtt? Én arra gondoltam, hogy a heroin jobban oldódjon a hordozóközegben (víz), de nem vagyok benne biztos. A másik pedig az, hogy, ha jól láttam akkor a fogyasztók, miután benyomták a tűt az érbe, ki szoktak szívni egy kis vért a fecskendőbe és úgy nyomják be az anyagot. Miért csinálják ezeket?
2012. szept. 23. 21:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
a heroint aszkorbinsavas vízben oldják simán vízben aztán kevergetheted nem fog feloldódni hevítésre szerintem azért van szükség mert úgy jobban feloldódik de mindenképp gyorsabban. visszaszívni ahogy az előttem írók is írták, hogy megnézzék vénába adják-e ha nem vénába megy mind amellett hogy hatástalan tályog alakulhat ki ami iszonyatosan fájdalmas és akár sebészeti beavatkozást igényelhet
2013. márc. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Megvarjak, amig kihul a fecskendoben?

Vattan keresztul szivjak fel az anyagot?

Aszkorbinsav muszaj bele?

2015. nov. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én ettem már füvet. Többet kell enni belőle, mintha elszívnád, hogy hasson, kicsit másképp hat, de ugyanúgy beüt. Most akkor megfőzi a gyomrom? :)
2016. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!