Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy lehet sa-mp-ben olyan...

Naruto!Shippuuden kérdése:

Hogy lehet sa-mp-ben olyan hazikeszitesű servert csinalni amire más is fel tudjon jönni?

Figyelt kérdés
En mar csinaltam egyet de arra csak en tudtam felmenni es mas nem jah es van routerem az baj ?

2012. szept. 18. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a routered. Át kell irányítanod a portokat a saját gépedre, leírás ideát:


[link]

2012. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nekem eleg bonyolult es nem ertem nem tudnad elmagyarazni jobban/reszletesebben hogy mit is kell csinaljak azzal az oldallal???
2012. szept. 21. 14:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Nah valahogy megertettem de ott irja hogy be kell lepni valamiben ameiknek a nevben ott van az hogy Port , beleptem de tovabb nem ugy van ahogy ott irja . Mashogy nem lehet megcsinlni ??? pls ha lehet valaki mondja mar el.
2012. szept. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!