Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van egy feladat, amit nem...

Van egy feladat, amit nem igazán értek. Szóval, kaptam 20 költőt/írót akiknek az ÉLETMŰVEIT kel megtanulnom és kijegyzetelnem. Nos, abba nem vagyok biztos, hogy az életmű alatt mit értenek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt, hogy le kell írni az életét, hogy mikor született hol tanult, mikor házasodott, hol dolgozott stb... vagy a költeményeit kell leírni és annak a keletkezéseit, körülményeit?? Ezt nem értem. Kérlek segítsetek! Előre köszönöm!! :)
2012. aug. 28. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt kellene leírni h hol született, hol tanult, akkor azt mondták vna h az ÉLETRAJZÁT írd le, így sztem a regényeit, költeményeit kell és annak keletkezéseit, körülményeit!
2012. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azért a többiek véleménye is érdekel... (Biztos akarok lenni benne)
2012. aug. 28. 15:50
 3/3 anonim válasza:
Hát igen azt hogy hol született és hogy hol tanult meg milyenek voltak a családi körülményei (apja,anyja) meg hogy miket írt :-)) Ha nem érted akkor Google.:)
2013. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!