Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az ember még fog fejlődni?...

Az ember még fog fejlődni? (evolúció)

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 17:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
gyakorivalasz2,én zöld kezet adtam,nem én pontoztalak le.
2012. máj. 25. 21:40
 12/14 Vree ***** válasza:
57%

Fog (ha megmarad), de nyugodtan felejtsd el: jelentős maradandó változásokhoz kellhet vagy egymillió év, a mi civilizációnk meg ezer években számol. Mellesleg nem túl jó móka az evolúcióban játékosként szerepelni, mivel folyamatosan esnek ki a játékosok. Egy emlősfaj átlagos élettartama a kialakulástól a kihalásig szintén úgy egymillió év. Nekünk még hátravan átlagos esetben olyan 800ezer év.


Van most egy fejlődőképes társadalmunk, aminek megvan a saját belső "evolúciója", megnézzük ezt milyen szintig lehet kihajtani.

2012. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem fog, a mai nap volt az utolsó fejlődés. Holnaptól nem lesz több.
2012. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Főzős Laci ***** válasza:
76%
Minden faj evolúciója állandóan megvan,csak mi ezt nem vesszük észre;mert nem emberi időszámítás szerint zajlik.
2012. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!