Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a német nyelvet...

Hogyan tudnám a német nyelvet jobban megtanulni?

Figyelt kérdés
A gimnáziumban nagyon rossz a német nyelvoktatás és nem tudom mi tévő legyek. Az angol már nagyon jól megy, mint első nyelv, a második idegenem a német, de egy kínszenvedés a számomra, a tanár eléggé rosszul tanít. Abból is szeretnék egy felsőfokú nyelvvizsgát, de ilyen körülmények között ez nehézkes lenne. Esetleg tudna vki egy jó könyvet, oldalt vagy vmi mást ajánlani? Csak magántanár ne legyen, mert sajnos az anyagiak nem engedik meg. Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. dec. 31. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj!
2012. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi ideje tanulsz németül, és mennyire vannak alapjaid.

De ami segithet, ha eredeti német nyelvü filmeket nézel, még akkor is, ha eleinte nem sokat értesz belöle, de ha ugyanazt a filmet többször megnézed, rájössz, hogy minden alkalommal több érthetö számodra. A másik, hogy olvass német könyveket, esetleg német oldalakat itt a neten.

2012. jan. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Filmeket felirattal nézni.
2012. jan. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Rosetta Stone 3 nevű programot :)
2012. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Időnként utazz ki oda, és elsajátítod a nyelvet.
2012. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Jó vicc.
2012. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!