Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy vámpír?...

Hogy néz ki egy vámpír? Hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés
Ha valaki avval jön hogy nem léteznek vámpírok akkor ne is kezdjen bele mert én hiszek a vámpírokban!
2009. máj. 21. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha hiszel benne, akkor hiszed az alakját, a viselkedését, a kinézetét is. A hit az az erő, amit a tudomány nem tud reprodukálni. Pont ezért hit.


Mivel még vámpír (a denevérvámpír kivételével) nincs szeszben tárolva egyik tudományos kutatóintézet egyedkatalógusában, így nem igazán lehet válaszolni erre a kérdésre. Magyarul egy vámpír pont olyan, mint amilyennek elhiszed, hogy létezik.

2009. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Én sem hittem el hogy vannak vámpírok,de most már tudom,VANNAK.A középkorban is voltak,és előtte is,de azt nem tudták,hogy ez egy betegség,szóval mégis vannak vámpírok,de nem természetfeletti erővel,hanem emberekből lettek,a betegség neve:porfiria...

Na szóval ilyenkor az ember ,,megőrül",a fényre érzékenyek lesznek a szemei,ezért éjszaka szokott járni,fél a víztől,az arca ráncos lesz,az íny felhúzódik,és EZÉRT OLYAN MINTHA JÓ NAGY FOGAI LENNÉNEK,de szerintem a többi csontozata is eltorzul...


-Szóval így néz ki valahogy egy vámpír,ilyenek voltak a régi leírások is,de azt nem tudom,hogy szív -e vért,de nem árt óvatosnak lenni,ha egy ilyen beteg ,,ember" jönne éjszaka,szerintem vért azt biztos nem szív,de azért NEM ÁRT VIGYÁZNI,NEHOGY FEJBEVÁGJON 1 VASSAL,vagy mittomén,mert összeszarod magad...xDxD

de VÁMPÍR TÉLEG LÉTEZIK!!!!

2009. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

2. vagyok:

Kérdező,te láttál már vámpírt?

2009. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Nem léteznek vámpírok, de ha léteztek is, mára már kihaltak szerintem. De itt is lehetne mindenféle összeesküvés-elméleteket írni.


A porfíria meg egy betegség, és attól, hogy az ember porfíriás, még ember marad.

Azzal a beteg elvvel, amit a 2. válaszoló követ minden második ember el lehetne ítélni, és kerülni kellene.

Pl.:

"Uramisten! Ez tüsszögött! Biztos meg van fázva. Kövezzük meg, és égessük el!"

"Te jó ég, béna a lába! Gyorsan, vágd már el a torkát!"


Amúgy hány éves vagy 2. válaszoló? De mindegy. A Te okfejtésedet, és elveidet követve szúrdd le magad, mert sújos pszichés gondjaid vannak, ezt így megmondom.

2009. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Én úgy tudom nem hivatalos forrásból, hogy Erdélyben voltak vámpírok, ill. ott volt ez a vámpír-fóbia. Mégpedig vmelyik várúr volt először az, aztán többek is átvették ezt a "mesterséget". Hogy hogyan, miként, ne kérdezzétek.
2009. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

???

Ez a neten olvastam...

2009. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Ja,onnan indult ki,Vlad Tepes volt.
2009. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

A 2. 17:21-es vok, és az első 17:21-esnek írom:

Nyílvánvalóan 2es nem akármilyen betegségre gondolt, nem kell rögtön inkvizitornak nézned, és főleg nem ezzel a stílussal. De vannak olyan betegségek, amelyek ha egyes embereket elérnek, jobb ha kerüljük azt az embert. Ilyen volt a lepra is. Ennyit erről...

2009. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Ahh... :D az a Dracula-mese.

Na igen, Dracula (nem tudom az eredeti nevét) egy kegyetlen úr volt, és amellett, hogy rengeteg embert kínoztatott halálra, és végeztetett ki, amellett még úgy gondolta, - állítólag - hogy, ha emberi vért iszik, akkor nem fog öregedni...

2009. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem csak a kb 6 milliárd fős általánosítás nem tetszett :D Ennyi...
2009. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!